Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Швидка магічна допомога — по дате съёмки

wkam58 wkam58 604 просмотра допомога, ворожіння, ворожка, приворот, любовний приворот, провісниця

Мене звуть Анджела!
Я спадкова провидиця і ворожка. Великий Дар передався мені по материнській лінії. Ворожками і цілителька були моя мама, бабуся, прабабуся ... А далі, всі інші звістки губляться в імлі історії, але я постійно відчуваю потужну підтримку роду з глибини століть.
Ще в дитинстві я відчула Силу, яка допомагає мені бачити справжнє і відчувати минуле і майбутнє. А далі, я багато вчилася у моєї мами і бабусі, ретельно опановувала їх наукою, адже Дар без наполегливої праці - це ніщо. І сьогодні я можу відкрито заявляти, що я спадкова і сильна ясновидиця.
Я з величезним бажанням і завзяттям допомагаю людям. У моєму арсеналі ворожіння на картах і провісництво. Експрес-ворожіння. Любовний приворот за один день. Привороти- відвороти. Можливість повернути кохану людину. Всі види обрядів - в найкоротший термін.
Наш Родовий Дар передається у спадщину по материнській лінії. Моя дочка Нона - теж ясновидиця і провісниця. В силу свого характеру і віку вона, в основному, спеціалізується на питаннях любові і відносин. Вона допоможе тим, кому потрібно провести ворожіння на ставлення, повернути чоловіка в сім'ю, зняти пристріт, порчу, прокляття. Зробити приворот на все життя. Обряд на зміцнення сім'ї.
Ми завжди готові допомогти Вам у вирішенні Ваших проблем.
Телефонуйте:
Анджела +38 (098) 478-74-75
Нона +38 (068) 477-27-49
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...