Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Лікарня Святого Бориса приймала хворих з усієї Волині...

Лікарня Святого Бориса приймала хворих з усієї Волині...

Надзвичайно важливою справою була побудова в Городку лікарні святого Бориса. Будівництво йшло за спеціальним проектом та за кошти барона Штейнгеля.

У кожну справу барон вкладав душу, тож до підбору кадрів ставився дуже прискіпливо. На посаду головного лікаря Федір Рудольфович запросив доктора Теодора Ріхтера, який був не тільки прекрасним фахівцем, ай однодумцем та добрим приятелем барона. Рівень Городоцької лікарні був, як на той час, достатньо високим. Лікувалися тут безкоштовно не тільки місцеві селяни, а й приїздили люди з усіх куточків Волині. Завдяки турботливій опіці барона Штейнгеля (постачання ліками здійснювалося за його кошт) лікарня в Городку за рік приймала близьгелько шести тисяч пацієнтів. І сьогодні ця лікарня працює в тому ж таки приміщенні, а звіти Ріхтера зберігаються у Рівненському обласному архіві.

Та найбільше городоцькі селяни вдячні баронові за млин. Добротно зроблена споруда пропрацювала майже до наших днів. А на той час безкоштовно змолоти збіжжя — то була і справді велика благодійна підтримка.