Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

22-річний студент став сільським головою, набравши 80% голосів на виборах!

22-річний студент став сільським головою, набравши 80% голосів на виборах!

Практика показує, що більшість українських виборців поки що не дуже довіряє молоді, вчергове обираючи голову свого села чи міста – мовляв, у молодої людини ще немає життєвого досвіду або належної освіти, немає корисних зв'язків, не розвинене вміння наполегливо вибивати якісь привілеї чи фінансування для власного населеного пункту. Однак насправді у молоді є дещо, чого частенько не вистачає дорослим і досвідченим – це щира віра в свої сили, амбіційність, запал, максималізм і бажання працювати. За результатами останніх місцевих виборів наймолодшим сільським головою України став 22-річний Артем Кухаренко.


У селі на Черкащині головуватиме 22-річний студент


У той час, як у нашому Городку вже 25 років поспіль мешканці продовжують обирати на посаду сільського голови одну й ту саму особу поважного віку, замішану в корупційних скандалах, жителі села Подільське у Золотоніському районі на Черкащині, в якому живе 764 людини (за переписом 2007 року – зараз, можливо, ця цифра вже змінилася) ризикнули віддати головне крісло юному студенту, який зовсім не має досвіду роботи в управлінських чи чиновницьких кабінетах.

Більше того, Артем навіть навчається не на фінансиста, юриста чи політолога – він вчиться на спеціальності «архівознавство» в Черкаському національному університеті.

Так, хлопець очолював студентську раду свого гуртожитку, виступав на концертах в якості співака, але одна справа – вести такого роду громадську та творчу діяльність, а зовсім інша – всерйоз керувати цілим селом, хоч і не дуже великим. Як могли довірити таку відповідальну посаду Артему? Щоб дізнатися, чим підкорив односельців цей хлопець, журналісти з «Громадського ТВ» вирушили до Подільського.


Що обіцяв виборцям наймолодший сільський голова України?


Артем Кухаренко виявився харизматичним, оптимістичним і водночас дуже простим у спілкуванні парубком. Він не зображає інтелектуала, не хизується своєю перемогою на виборах, а щиро розповідає про основні проблеми села і про те, як планує їх вирішувати.

Найголовніша проблема Подільського – погана дорога. Навіть під час короткої прогулянки з журналісткою під парасолькою в дощову погоду герой сюжету примудрився вступити в калюжу, над чим сам же і пожартував. Треба домовлятися з Укравтодором і щось робити.

Наступне питання, яке вимагає якнайшвидшого вирішення, – відсутність належного освітлення на вулицях. Місцеві жителі власним коштом встановили два ліхтарі. Також, крім нагальних проблем, новий сільський голова мислить на перспективу: хоче відкривати в Подільському кооперативи, щоб сюди поверталася молодь, яка виїхала до міст, реконструювати старенький гуртожиток, де нині живе всього одна родина.

Артем каже, що обіцянки, дані під час передвиборчої кампанії, виконає будь-якою ціною, навіть якщо доведеться продати батьківський автомобіль або хату, щоб покращити стан дороги.

Батько хлопця Володимир Кухаренко зізнається, що його син з дитинства мріяв стати сільським головою – от і досяг мети, набравши 80% голосів виборців. Колишній сільський голова, що провів на цій посаді 17 років, дуже доброзичливо відгукується про Артема, хоча й називає його амбіційним. Загалом селяни старшого віку розуміють, що молодому голові доведеться непросто, але вірять, що в його силах змінити життя їх села на краще.

775
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...