Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

28 га в Карпилівці, або як брату землю через аукціон передавали

28 га в Карпилівці, або як брату землю через аукціон передавали

На позачерговій сесії яка відбулась 04.06.2015 не тільки простим смертним землю роздавали. А й передали 28 га землі в с. Карпилівка ФГ "Калина" (Кондратюк Б. О.) І так все по порядку.

Порядок денний та регламент роботи пленарного засідання позачергової сорокової сесії Городоцької сільської ради 04 червня 2015 року.

Копії витягів з рішень:

Ось план ділянок:

Ну і копія протоколів земельної комісії на якій вирішили виділити ці земельні ділянки (По протоколам, щоб Ви були в курсі в нашій с.р. всі протоколи пишуть від руки читати їх мені особисто дуже важко і не завжди там щось можна зрозуміти, зрозуміло для чого це робиться, 21 століття на дворі, онлайн послуги, а в нас протоколи від руки Карл.)

2175
RSS
Випадково натрапив на сайт бібліотеки с. Карпилівка і там найшов статтю про інфраструктуру села
У селі Карпилівка Рівненського району місцевий фермер на місці колишнього сміттєзвалища побудував сучасний спортивно-оздоровчий заклад. Тут є міні-футбольне поле зі штучним покриттям, 25-метровий басейн, система саун, кафе і готель, а також місця для відпочинку. Водночас соціально-відповідальний бізнесмен планує і далі розвивати інфраструктуру села. Тож у перспективі поблизу спорткомплексу мають з’явитися криті тенісних корти, стіна для скелелазіння, лижна гірка та дитячий майданчик. За підтримку всіх починань і сприяння в реалізації нових проектів він дякує місцевій владі. Нині ж для здорового способу життя та відпочинку населення є усе необхідне, а щоб сільським дітям змістовне дозвілля було доступнішим, підприємець пропонує їм знижки.

По останньому
а щоб сільським дітям змістовне дозвілля було доступнішим, підприємець пропонує їм знижки
хтось з Карпилівки може підтвердити це?
Загрузка...