Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

4,6 гектара землі для церкви Московського патріархату передано незаконно?

4,6 гектара землі для церкви Московського патріархату передано незаконно?

Ось копія рішення датована 30 листопадом 2012 року, про виділення 4,6 га землі для будівництва та обслуговування будівель та споруд Свято-Миколаївського жіночого монастиря за рахунок земель запасу природно-заповідного фонду.

Та є заява підписана 3 депутатами Городоцької сільської ради в якій говориться, що за останні 7 років, таке рішення не розглядалось і що передача земель природно-заповідного фонду для будівництва є незаконною.

1115
RSS
Анатолій Конопуд
21:53
була сесія с/р в 2004р: Ющенко ТАК!.. Сесія була 15 хв. і розглядалось 1 питання!!! Потім виявив, що на цій сесії було виділено 6 соток землі в шкільному садку (де будівля газ балонів)Б.О. і потім на моє звернення в прокуратуру було зайдено 11депутатів (більшість на те скликання), які підтвердили письмово, що таке питання розглядалось на цій сесії с/р! А за монастир(рускій мір) я вже писав, що ЛО всіляко йому способствує в обмін на голоси (сам це бачив).Доречі Кіріла-Гундяєва і зараз почитають в монастирі, хоча він назвав цю війну «священною»(отакі українці).Так от одні борються за європейську Україну, а другі тишком будують рускій мір.«Один душу запродує- жупан шовком вишиває, а другий в Сибіру погиба за віру».
Анатолій Конопуд
22:14
згадав, ще в 90-х рр.земля на острові, рішенням сесії с/р, була розділена 50/50
Анатолій Конопуд
19:29
Загрузка...