Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Аграрії Рівненського району недоплачували за оренду землі

Аграрії Рівненського району недоплачували за оренду землі

Поки приватні фермери та аграрні фірми збирали на полях Рівненщини урожай, чиновники задумалися над питанням: а чи достатньо податків збирається з орендарів великих сільськогосподарських ділянок у нашому районі? Зараз Рівненщині як ніколи потрібні чималі надходження до місцевих бюджетів, тож, шукаючи, звідки б залучити додаткові кошти, чиновники вирішили зайвий раз перевірити договори оренди землі, яка використовується у сільськогосподарських цілях.

Зайнялися вони цією справою недарма: дослідження показало, що тринадцять орендарів у нашому районі сплачують за користування земельними ділянками набагато менші суми, ніж це передбачено діючими вимогами Податкового кодексу держави. П’ять компаній, що орендують землю, з висновками перевіряльників погодилися і добровільно виявили бажання доплатити за землю: у податкову ними були надіслані уточнення, завдяки чому отримана за цей рік Рівненським районом сума податку за оренду сільськогосподарських ділянок зросте на 108900 грн. Але не всі виявилися такими сумлінними: інші сім орендарів продовжують поки що сплачувати орендну плату нижче мінімального рівня, передбаченого законодавством, через що наш бюджет втратить більше ніж 250 тисяч гривень. Виконувачка обов’язків начальника районної податкової Олена Панченко розповіла, що найближчим часом планується провести позачергову нормативну оцінку сільськогосподарських земель, переглянути розмір орендної плати. Також перевіряльники полюватимуть на тих, хто користується ланами і угіддями самовільно, не платячи податки.

816
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...