Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Актор Рівненського театру, який під час вистави впав із 3-метрової висоти, поки не прийшов до тями

Актор Рівненського театру, який під час вистави впав із 3-метрової висоти, поки не прийшов до тями

Робота актора інколи буває досить небезпечною – це доводить прикрий випадок, який трапився в Рівненському обласному музично-драматичному театрі минулої неділі, 24 січня. Досвідчений актор Петро Ліснічук, який віддав сцені половину свого життя і протягом тривалої творчої кар'єри встиг виконати чимало ризикованих трюків, із незрозумілої причини серйозно травмувався під час вистави «Біла ворона». Що саме спровокувало нещасний випадок, зараз намагається встановити комісія, тому що актор знаходиться без свідомості в лікарні і не може дати роз'яснення з цього приводу.


Чому актор впав разом із люстрою досі не з'ясували


Трагедія трапилася, коли на сцені Рівненського театру показували рок-оперу «Біла ворона». 54-річний Петро Ліснічук уже не раз грав у цій виставі, тож добре знав логіку подій, які мали відбуватися на сцені. Коли вистава близилася до завершення, в одній зі сцен у підлозі мав відкритися люк, куди опускалася люстра. З незрозумілих причин услід за люстрою полетів Ліснічук. Оскільки під сценою не було ні матів для пом'якшення удару, ні сітки безпеки, актор з усього розмаху вдарився головою об бетонну підлогу, пролетівши перед цим цілих три метри вниз!

Хоча в той момент на сцені були присутні майже всі актори, задіяні у виставі, вони не можуть пояснити, чому так сталося і з яких причин Ліснічук впав в отвір, що відкрився. Чи виною всьому необережність актора, чи, можливо, люстра якимось чином зачепила його за одяг і потягла за собою, чи в Ліснічука раптово запаморочилося в голові або він послизнувся і не втримався – поки що жодних офіційних версій із цього приводу немає або ж керівництво театру їх не висловлює перед пресою. Відомо лишень, що актор перед виставою на самопочуття не скаржився.


Чи не порушили в театрі правила безпеки, досліджує комісія


Іван Цихмістер, головний інженер театру, пояснює, що люк, куди опускається люстра, відкривається, коли круг стоїть на місці і не рухається. Тобто виключена версія того, що актор міг по інерції піти вслід за люстрою через рух сцени. Зараз причини трагедії розслідує спеціальна комісія державного управління праці. Зокрема з'ясовують, чому під сценою не було жодних засобів безпеки на випадок падіння туди акторів.

Хоча остаточних висновків комісії ще немає, Микола Краснолюба, завідувач відділу розслідування нещасних випадків управління держпраці, натякає: «Є ознаки того, що якесь порушення було, що й спричинило такі наслідки».

Петро Ліснічук зараз перебуває в реанімації Рівненської міської лікарні. До тями його не приводили, знаходиться в медикаментозному сні. Лікарі оцінюють стан пацієнта як важкий. Микола Тимощук, що завідує відділенням нейрохірургії, каже, що в актора травма головного мозку, а також пошкоджений грудний відділ хребта. Перспектива вижити і одужати є, незважаючи на важкість нинішнього стану. Родичі Ліснічука керівників театру ні в чому не звинувачують і компенсацій не вимагають – лишень хочуть, щоб актор вижив і повернувся до улюбленої справи. Колеги збирають гроші на лікування Ліснічука.

1234
RSS
хороший актор!!!
Це не смішно
Загрузка...