Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Бідних людей задовольнити найважче: чому в Україні так мало ініціативи

Бідних людей задовольнити найважче: чому в Україні так мало ініціативи

Щоразу, як в Україні настає пора виборів, хочеться викинути телевізор. На екранах все частіше з'являється політична реклама, в якій черговий доглянутий політик в костюмі за пару десятків тисяч доларів обіцяє все виправити.

Все буде добре, тільки вибирайте мене - звучить на різні лади, рефреном повторюючись і в рекламних листівках, і у виступах на радіо. Словом, скрізь, куди встигла дотягнутися політична кампанія. Велика частина звернень, як це не дивно, спрямована до малозабезпечених верств населення. Мовляв, і зарплати бюджетникам збільшимо, і пенсіонерам допоможемо, і корупцію викорінимо - дайте тільки свій голос! Щедра роздача подарунків і візити все тих же доглянутих політиків до бідних пенсіонерок - теж частина нашої політичної реальності, що активно експлуатує соціальні перекоси і економічні проблеми держави. Правда в тому, що все це нічого не змінює.

Це лише наслідок, а не причина. Частинка тотальної пасивності безлічі працездатних людей, здатних змінити своє життя на краще, та не роблять для цього нічого. Можна скільки завгодно скаржитися на життя, на погану владу, на мізерну пенсію і маленьку зарплату. Але нічого не зміниться, якщо при цьому не вживати заходів самостійно.

Моя добра знайома, потрапивши в декретну відпустку, не стала звично голосити про те, що її дітям держава виділяє мало грошей. Замість цього навчилася в'язати, перетворивши своє хобі на джерело непоганого доходу. Сьогодні у неї все добре - в'язані шапочки і стильні речі для маленьких дітей охоче купують відвідувачі її групи в VK і Facebook з усієї України.

Інший мій знайомий, замість негативу по відношенню до роботодавця і держави, почав вечорами вивчати польську мову. Курси не дуже-то і відбилися на сімейному бюджеті. Вивчивши мову до розмовного рівня, він відправив своє резюме в кілька польських фірм, що займаються перевезеннями. І сьогодні працює там, плануючи будівництво власного будинку.

Ще один хлопець купує цікаві гаджети на китайському Аліекспресс, продаючи свої знахідки з невеликою націнкою через рівненські форуми і групи. Виходить, судячи з усього, непогано.

Три приклади, три дохідних ініціативи - і ні миті дивного очікування, що життя зміниться саме по собі. Висновки робіть самі.

Коли відомого дизайнера Тему Лебедєва якось запитали, як себе мотивувати, він їдко відповів: «Та ніяк, залишайтеся у дупі!». Здається, це найкраща мотиваційна промова з усіх, що нам доводилося чути.

Фото до новини:
Бідних людей задовольнити найважче: чому в Україні так мало ініціативи 0
653
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...