Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Біля села Городок у чоловіка вкрали автомобіль

Біля села Городок у чоловіка вкрали автомобіль

На днях поблизу Городка сталося автомобільне шахрайство: чоловік з Волинської області поскаржився в міліцію, сказавши, що його обдурили, вкравши в нього машину марки «BMW-525», яка була випущена в 1998 році. В ДАІ повідомляють, що пригода трапилася на автотрасі Рівне-Луцьк-Устилуг біля нашого села Городок. Потерпілий стверджує, що шахраї прикидалися потенційними покупцями, але насправді лише відібрали в нього автомобіль, а гроші так і не заплатили.

Зараз правоохоронці займаються пошуками вкраденої машини. У Рівному та Рівненському районі нерідко трапляються крадіжки автомобілів, але деякі з них бувають настільки кумедними, що їх хочеться відзначити окремо. Так, у січні минулого року 22-річний нетверезий рівнянин вкрав автомобіль «Фіат Уно» на вулиці Струтинської в обласному центрі не тому, що йому захотілось покататися і не тому, що бажав продати машину. Хлопець лише хотів знову потрапити до в'язниці, звідки нещодавно вийшов, відсидівши строк за вкрадену машину. Коли його затримали, горе-крадій пояснив правоохоронцям, що в тюрмі йому подобається набагато більше, ніж на волі – годують, одягають, жодної відповідальності, не треба шукати роботу тощо. Навряд чи шахраї, котрі вкрали автомобіль у жителя Волинської області, керувалися аналогічною логікою, але якщо їх піймають, то незабаром і вони отримають нагоду відчути на собі всі принади життя за гратами у місцях позбавлення волі.

841
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...