Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Бебі-боксів породіллям Рівненщини не видають

Бебі-боксів породіллям Рівненщини не видають
Пакунків малюка, які мали надійти на Рівненщиу з першого вересня , у пологових будинках немає. Породілей медики просять писати заяви в органи соцзахисту за місцем прописки. Коли пакунки надійдуть в область, працівники соцзахисту мали би рознести їх по домівках заявницям.
 
Що цікаво, писати заяву має саме жінка. Чоловікові або рідним можна звернутися за бебі-боксом, подавши довідку з пологового, що дитина народилася після 1 вересня і їм ще не видавали пакунок малюка, тальки у тому випадку, якщо стан жінки після пологів поганий. Про це повідомляє Рівне вечірнє.
 
Директор обласного департаменту соцзахисту Олексій Шамак повідомив, що у Києві обіцяють налагодити постачання бебі-боксів з 10 вересня. - І я, і голова ОДА уже підписали потрібну для поставок угоду і надіслали її на підпис до ЮНОПС (Управління ООН з обслуговування проектів – Ред.), - зазначає п.Шамак. – Але поки що не отримали угоду назад, з підписом іншої сторони, щоб можна було перерахувати кошти.
 
Зазначимо, що Мінсоцполітики у липні оголошувало тендер на закупівлю бебі-боксів, але торги було скасовано. Нещодавно ОДА отримали вказівки з Мінсоцполітики підписати угоди з ЮНОПС. Такий крок викликав критику з боку активістів: по-перше, ЮНОПС саме визначило постачальника – без відкритих торгів на Prozorro – і його назву досі не розголошують, по-друге, ЮНОПС, за даними ЗМІ, братиме відсоток від поставок.
 
Окрім того, незрозуміло, навіщо обласним бюджетам з державного перераховували кошти на пакунки малюка, якщо закупівлі відбуваються централізовано.
 
Так, Рівненщина отримала 21,2 млн грн. з розрахунку, що до кінця року в області народиться близько 4 тис. малюків. Як обіцяли, пакунок малюка міститиме речей на близько 5 тис. грн. Входитимуть у нього, зокрема, пелюшки, ковдрочки, підгузки, одяг, термометри, гігієнічні засоби для мами та немовля, пустушка, матрац.
353
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...