Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Бельгійців зацікавила рівненська картопля

Бельгійців зацікавила рівненська картопля

Україна є однією з країн світу, де вирощують дуже багато картоплі і споживають цей смачний та поживний овоч так само інтенсивно. Наша держава знаходиться на п’ятому місці в світі за обсягами вирощування картоплі, ці показники майже не коливаються з року в рік: незалежно від економічних обставин, українці картопельку полюбляють, охоче нею ласують і щороку збирають урожай обсягом від 17 до 20,5 мільйонів тонн.

Їдять картоплю українці також у досить великих кількостях, якщо порівнювати з іншими країнами. Середньостатистичний мешканець нашої держави за рік споживає біля 130 кілограмів цього продукту – недарма ж картоплю у нас називають «другим хлібом». Вирощувати картоплю простіше, ніж, скажімо, злакові культури, адже після збору врожай не потребує додаткової обробки, а відразу придатний для вживання в їжу, тому картоплю на Рівненщині вирощують всі: починаючи від великих фермерських господарств і закінчуючи звичайними мешканцями Городка, які мають у власності невелику присадибну ділянку. Рівненщина заслужено входить до п’ятірки областей із найбільш високим показником вирощування картоплі – донедавна наше Полісся годувало картопелькою мало не весь південь держави. За кордоном картопля, перш за все, є сировиною для дуже популярної масової страви «картопля фрі». Тому не дивно, що бельгійська фірма «Спіссенс» на чолі з комерційним директором Юрієм Скрипником зацікавилася перспективами картоплярства у рівненській глибинці. Бельгійці обговорили з Юрієм Приварським, першим заступником голови рівненської облдержадміністрації, перспективи співпраці в цій сфері. Бельгійська фірма хоче надати інвестиції на будівництво заводу, який займеться переробкою картоплі та виготовленням картоплі фрі. Чергова зустріч із даного питання відбудеться в червні цього року. Сподіватимемося, що жителі Городка та інші селяни Рівненщини, які вирощують картоплю, виграють від співпраці з цим підприємством, адже зможуть продавати йому на переробку свою продукцію. Крім того, в сільській місцевості будуть створені нові робочі місця.

795
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...