Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Без вакцинації діти не зможуть навчатися у школах та садочках Рівненщини

Без вакцинації діти не зможуть навчатися у школах та садочках Рівненщини
Міністерство охорони здоров’я України і Міністерство освіти і науки направили відповідний лист у Рівненську ОДА та головам інших обласних адміністрацій. Як розповідає завідувач епідвідділу Рівненського лабораторного центру Віктор Мороз, згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за календарем, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації.
 
- У таких випадках, якщо є певні протипоказання, колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин. Натомість, якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка.
 
Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу. У лабораторному центрі наголошують, якщо приміром, у дитсадку є дитина, яка не вакцинована, і немає жодних протипоказань, її можуть заборонити відвідування закладу.
 
- У кожному закладі є медсестра, яка має володіти інформацією про тих дітей, які мають щеплення та ті, хто потрапив до закладу і взагалі немає щеплень, - наголошує Віктор Мороз. - Якщо ж такі діти є, керівник закладу має повне право відсторонити їх від відвідування.
 
Нагадаємо, до 6 років діти повинні отримати щеплення проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекції. У 6-річному віці проводиться ревакцинація проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту. Інформація щодо наявності вакцин розміщена на сайті МОЗ.
327
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...