Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Біля Городоцького кільця білоруси почали підготовку до ремонту дороги

Біля Городоцького кільця білоруси почали підготовку до ремонту дороги
Сьогодні білоруська компанія «Дорожньо-Будівельний трест № 4 м.Брест» ремонт дороги на Луцьк розпочинають зі встановлення 102-х дорожніх знаків. Цього року планують відремонтувати ділянку дороги від Городоцького до Карпилівського кільця.
 
«Орієнтовно, основні роботи по ремонту доріг розпочнуться у понеділок або вівторок. Чекаємо техніку, яка їде з Білорусі. Сьогодні вона проходить митний контроль. Розпочнемо із фрезарування дорожнього покриття», - зазначив директор компанії «Дорожньо-Будівельний трест № 4 м. Брест» Сергій Михей.
 
Частину знаків для безпеки руху встановили сьогодні, решту планують у вихідні. З понеділка автівки рухатимуться на цій ділянці дороги лише лівою смугою, правою відбуватимуться ремонтні роботи. У цьому році мають відремонтувати 2, 9 км дороги. Загалом за 2018/19 роки білоруси ремонтуватимуть ділянку довжиною 6,2 км. Загальна вартість роботи майже 290 мільйонів гривень, які виділятимуть з державного бюджету.
578
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...