Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

"Будуть заплачені кошти – тролейбус повернеться",- Хомко про тролейбус до Городка

"Будуть заплачені кошти – тролейбус повернеться",- Хомко про тролейбус до Городка
Сьогодні тролейбуси не вийшли на маршрут №6, що сполучає РЗВА та РЗТК (залізничний вокзал Рівного та село Городок, відстань – приблизно 10 кілометрів).
 
Журналісти Суспільного зв’язались телефоном із пенсіонеркою Раїсою Володимирівною, яка проживає у селі Городок і користується цим тролейбусом. Жінка розповіла, що у диспетчерській "Рівнеелектроавтотрансу" їй інформацію про припинення руху за маршрутом підтвердили. Пані Раїса розповіла, що це вже не перша ситуація, коли виникає питання із цим маршрутом, однак до зупинки раніше не доходило.
 
– От ті, хто користується тролейбусом, ми вже так між собою говорили, що навіть пенсіонери згідні платити (вартість квитка 3 гривні, - ред.), аби тільки він їздив. Що ж, поки будемо добиратись маршруткою, в Городок з Рівного це 13 гривень. Ми боїмось, що цей маршрут не відновлять, це буде суттєвий удар по бюджету пенсіонерів. – Сказала Раїса Володимирівна.
 
Ми зателефонували керівнику комунального підприємства Рівненської міськради Валентину Ткачуку. У короткій розмові він зазначив, що усе написане в оголошенні від його підприємства – правда.
 
«Ми маємо законне зобов’язання возити мешканців Рівного по території. Готові возити й за Рівне, але не за свої гроші. Було 129, умовно кажучи, китайських попереджень про те, що цей тролейбус буде зупинений повністю, бо місто Рівне платити за район кошти не буде. Так само як район не буде платити за місто Рівне. Будуть заплачені кошти – тролейбус повернеться. Але декілька сотень тисяч гривень платити за людей, які не живуть в Рівному, ми не будемо. Так само й в інших напрямках. Так само, як залізниця не хоче платити за нас. Ми змушені з міського бюджету відшкодовувати залізниці за тих людей, які їздять на дачі і так далі будемо відшкодовувати», – міський голова Рівного Володимир Хомко.
 
«Вже є спільна домовленість між міським головою Рівного Володимиром Хомком та головою Рівненської районної державної адміністрації Володимиром Пилипчуком про те, що рух тролейбусу за номером шість буде відновлено. Головою Рівненської райдержадміністрації Володимиром Пилипчуком надані гарантійні листи про те, що буде відшкодовано вартість перевезень пільговиків.
 
Найближча сесія Городоцької сілької ради - у четвер, 7 лютого. Саме тоді і планують виділити 120 тисяч (перша частина фінансування із загалом запланованих півмільйона гривень, - ред.) на перевезення пільговиків», - повідомила прес-секретарка Рівненської РДА Анастасія Боднарська.
 
На уточнююче питання, із якого дня відновлять рух на маршруті №6, Анастасія Боднарська пообіцяла відповісти пізніше, проконсультувавшись із головою РДА.
653
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...