Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Бурштинові війни: збиті беспілотники МВД спричинили спецоперацію Нацгвардії на Рівненщині

Бурштинові війни: збиті беспілотники МВД спричинили спецоперацію Нацгвардії на Рівненщині

Бронетехніка МТЛБ та зброя – такими засобами «протидії» розпоряджалися копачі в районі Рівненського заповіднику. У ході спецоперації групу копачів бурштину було затримано, та приводом до її початку стали незаконні дії поціновувачів незаконного промислу. Помітивши у небі два безпілотники МВД, копачі їх збили. Після чого до болотистого району був підтягнений підрозділ Нацгвардії.

Район практично непрохідний – навкруги болото. Отож, копачі самовпевнено вважали, що тут їм ніхто не завадить. На щастя, сталося по-іншому. Отож, затримані отримають звинувачення відповідно до закону, а техніка – конфіскована. Як повідомляє Арсен Аваков у своєму акаунті соціальної мережі Фейсбук, це лише початок – операція буде продовжена до повної перемоги над бурштиновою мафією.

Коментуючи подію, міністр заявив, що у разі необхідності (при загостренні ситуації), до регіону введуть нові військові підрозділи, що допоможе якнайшвидше вирішити проблему. Цікаво, що Аваков не оминув увагою і цілком логічні дії у сфері законодавства, призвавши міністрів та депутатів терміново прийняти пакет законів щодо врегулювання видобутку бурштину. За словами міністра, такий пакет законопроектів вже підготовлено – залишилось лише провести його через усі необхідні процедури. Чи знизить це все зростаючий рівень протистояння між бурштинщиками та державою – покаже час. А поки залишається сподіватися, що операція не призведе до людських втрат.

Адже Арсен Аваков повідомляє і про спробу організувати спротив – мовляв, «давайте звільнимо наших хлопців та техніку!» Міністр повідомив, що такі заклики та участь у подібних «акціях» матимуть наслідки, бо ж суперечать закону.

Ми будемо й далі спостерігати за розвитком подій і повідомляти про них на сторінках сайту.

725
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...