Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чи буде в Городку новий міст?

Чи буде в Городку новий міст?

Ще в давні часи люди, облаштовуючи свої поселення, намагалися селитися ближче до води. Тому й не дивно, що в нашій області є чимало сіл, через які протікає річка, ділячи населений пункт на дві частини. Наявність водної артерії в центрі села, звісно, великий плюс, але якби ще влада дбала про зведення якісних та надійних мостів!

От і в Городку є такий міст, який розділяє село навпіл. Щодня більшості мешканців доводиться його перетинати з ризиком для власного життя. Хоча поки що тут, на щастя, не траплялося нещасних випадків, однак плити, виготовлені з бетону, вже дуже старі та розмиті водою.

У червні на засіданні комісії з бюджетних питань на порядок денний винесли фінансування ремонту мосту в Городку. Юрій Приварський, заступник голови облдержадміністрації, підтвердив, що міст дійсно знаходиться в аварійному стані, та порадив виділити з бюджету області півмільйона гривень на його ремонт. Якщо все буде добре і казначейство не затримає кошти, до кінця цього року в Городку має з’явитися оновлений міст.

Але як завжди не все так просто, раніше сільська рада оперувала сумою 7 млн. грн. на на ремонт мосту разом з шлюзом.


1344
RSS
19:52
По проекту має бути новий міст з шлюзом регулятором, ближче до монастира (орієнтовна вартість 7 млн.).Проект проходить експертизу. А півмільйона грн. на ремонт старого — гроші на вітер.
12:43
Велика таємниця, але нового моста в городку ще довго небуде*(( IMHO дивлячись що робиться в селі… порядку ще довго небуде… (хотяби взяти мусор який лежить місяцями на дорозі, і на зупинці генделик, продаж пива школоті це норм?!)
21:38
Тим більше, що грошей в Державі немає. І тим паче — на мости.
Анатолій Конопуд
22:57
просто с/р виходить на більш вищий рівень…
Загрузка...