Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чи будуть діти з Карпилівки вчитися в три зміни?

Чи будуть діти з Карпилівки вчитися в три зміни?

Для того, щоб рівненські обласні чиновники швидше та ефективніше вирішували проблеми села, треба час від часу запрошувати їх до глибинки, щоб побачили всі проблеми на власні очі. Так, голову Рівненської обласної ради Михайла Кириллова нещодавно звозили на Рокитнівщину, щоб той переконався, що у віддаленому поліському районі Рівненської області є й інші проблеми, крім бурштинового питання. Про негаразди Рокитнівського району Кириллову розповіли Руслан Дубовець, який очолює Рокитнівську районну раду, та депутат обласної ради Григорій Мініч.

З'ясувалося, що питаннями, котрі сьогодні найбільше турбують селян Рокитнівщини, є погані дороги та недостатня кількість шкіл. Тоді як зазвичай у більшості українських сіл зі школами все з точністю до навпаки – їх змушені закривати через недостатню кількість учнів, а батьки протестують проти цього, на Рокитнівщині з народжуваністю все більш ніж чудово, а от місця в школах не вистачає. Кириллова привезли в Карпилівку і показали йому місцеву школу, яка розрахована на одночасне навчання максимум 226 учнів, а реально тут навчається 668 школярів! У Карпилівці та в інших селах і містечках Рокитнівського району чимало багатодітних родин, народжуваність тут найвища в Україні. Тому треба якомога швидше збудувати в Карпилівці ще одну школу або розширити площу вже існуючої, оскільки зараз діти навчаються в дві зміни, але, здається, незабаром керівництво навчального закладу змушене буде прийняти рішення про навчання в три зміни. І це зовсім не жарти, а реальна загроза для якості освіти. Кириллов пообіцяв, що посприяє вирішенню проблеми: спочатку зроблять проектно-кошторисну документацію, а потім він почне шукати фінансування на проект. Після цього голова облради побував в Дроздині, де цього року народилася перша на Рівненщині трійня, та вручив батькам дітей подарунки. Потім Кириллову розповіли про необхідність добудови 700-метрового відрізку шляху від траси Вежиця-Борове до Карпилівки, де досить великий потік транспортних засобів. Про цю проблему Кириллов чує вже не вперше, обіцяє також щось придумати.

1439
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...