Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чи добре живеться в’язням у Городку?

Чи добре живеться в’язням у Городку?

Виправний центр у Городку – досить незвичне місце: потрапивши сюди, не відразу збагнеш, де знаходишся – дуже вже він несхожий на типову українську в'язницю. Якби не колючий дріт та решітки, можна було б подумати, що це звичайний гуртожиток: в'язні без обмежень спілкуються по мобільниках, сидять в Інтернеті з планшетів, дивляться телевізор і навіть не носять робу, а вдягаються у звичайний одяг.

Потрапити у виправний центр у Городку серед в'язнів вважається за щастя: сюди переводять тих злочинців, які вже відсиділи частину строку в іншому виправному закладі і гарно себе зарекомендували, добре поводилися. На даний момент у виправному центрі Городка живе 226 в'язнів. Більшість із них – молоді хлопці, середній вік засуджених не перевищує 30 років. Однак лише третя частина з них має першу судимість, а інші потрапили за грати уже вдруге, а то й втретє. Городоцький виправний центр змушений фінансувати себе самостійно, тому в'язням доводиться працювати, але не всі з них хочуть це робити – є ледарі, яких насилу заставиш прибрати територію та саму будівлю, а більше вони ні на що не здатні. Однак більшість усе ж таки працює: хтось каміння обробляє, хтось бруківку виготовляє, один ковалем працює, інший дерев'яні лави робить. Ті, хто не має нахилу до подібних робіт, займається господарством: готує їжу, пече хліб, робить закрутки на зиму, працює в теплу пору року на городі. Є й такі в'язні, які влаштувалися на роботу на «Рівнеазот», тому коли нещодавно поповзли чутки про те, що хімічне підприємство можуть закрити, засуджені з Городка також занервували – ніхто не хоче залишитися без роботи. Усі в'язні, які працюють, отримують зарплату готівкою, можуть піти в місцевий магазин на території виправного центру і придбати все необхідне. Ціни тут такі ж, як у звичайних крамницях. Єдина відмінність – нема у продажу алкоголю. Найбільшим попитом серед ув'язнених користуються цигарки та чай. Ще в'язнів дуже радує, що їх виправний центр поки що оминають «віялові» відключення електроенергії. Але і засуджені теж уже почали економити – для обігріву використовують дрова.

1098
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...