Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чи з’являться в Рівному тролейбуси з європейським рівнем сервісу?

Чи з’являться в Рівному тролейбуси з європейським рівнем сервісу?

Можливо, система громадського транспорту Рівного найближчим часом буде реформована і стане нагадувати кращі західні зразки. Ми кажемо «можливо», тому що цей проект ще перебуває на стадії розробки та погодження і достеменно невідомо, чи зважиться міська влада на вкрай радикальний експеримент, однак уже знайшлися інвестори з Південної Кореї, які бажають допомогти рівнянам перетворити міські тролейбуси та маршрутки на сучасні засоби пересування з єдиним електронним квитком.

Наступного вівторка, 11 листопада, Рівненська міська рада проведе відкриті громадські слухання з приводу того, варто чи ні реформувати систему громадського транспорту в обласному центрі. Потенційні інвестори – компанія «MST Global» з Південної Кореї готова вкласти чимало коштів не тільки в цю реформу, але й в оновлення парку громадського транспорту, але мер Рівного Володимир Хомко поки що у роздумах і остаточної відповіді корейцям не дав. Що чекає на пересічного рівнянина, користувача громадського транспорту, якщо реформа все-таки буде втілена у життя? Замість звичайної оплати проїзду кондуктору в тролейбусі чи водію в маршрутці рівняни будуть розраховуватися «Єдиним квитком» – безконтактною електронною карткою. Пристроями для зчитування інформації (валідаторами) буде обладнаний 431 громадський транспортний засіб. За допомогою картки громадянин зможе дізнатися маршрут тролейбуса та відслідковувати зупинки в режимі реального часу. В усіх громадських транспортних засобах встановлять системи відеоспостереження. Корейці готові виділити на цей проект 6,1 мільйонів доларів, причому нададуть кошти дуже оперативно, протягом одного місяця! Також інвестори профінансують придбання новеньких тролейбусів, вироблених в Україні. Корейський перевізник збирається платити водіям зарплату європейського рівня, а звільнені кондуктори теж без роботи не залишаться – будуть прибирати тролейбуси. Чи стане така європейська мрія реальністю і чи потрібні Рівному настільки радикальні зміни стане ясно вже за тиждень.

1682
RSS
Як би ввели цю систему було б дуже добре, Рівне стало б першим містом в Україні де таке запровадили, держава реально б знала кількість пільговиків, і я тільки за тролейбуси і великі автобуси, ті маршрутки, вантажні перероблені, або гнилі богданини і єталони, то наше прокляття.
Загрузка...