Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чи збудують ГЕС у Надслучанській Швейцарії?

Чи збудують ГЕС у Надслучанській Швейцарії?

У час постійних відімкнень світла та проблем з електроенергією багато рівнян шкодують, що в нашій області немає потужної гідроелектростанції, яка працювала б на енергії води і не залежала від наявності вугілля чи газу. Нещодавно енергетична компанія «Случ» заявила про бажання звести таку ГЕС у Березнівському районі, але місцеве населення переживає, що наявність електростанції завдасть шкоди природі, зіпсує екологію чудового регіону, який називають у народі Надслучанською Швейцарією.

Голова енергетичної компанії Вадим Козлюк зібрав прес-конференцію, щоб розповісти про майбутню ГЕС. Він стверджує, що після її будівництва рівень води у річці підніметься лише на три метри, тобто затопить тільки найближчі чагарники, а обійстя місцевих жителів не постраждають. Відпочинкову зону обіцяють зберегти. Кажуть, що потужність ГЕС складе біля 800 кВт, що дозволить стабільно забезпечувати електроенергією одне село. Дозволи на оренду земельної ділянки компанія отримала ще восени цього року. Однак спливла інформація про те, що 90% капіталу на будівництво ГЕС вніс громадянин Росії Олександр Лавренюк, що живе у Санкт-Петербурзі. Це обурило населення з огляду на теперішні стосунки України з Росією. Козлюк каже, що Лавренюк народився в Березному і хоча нині мешкає в РФ, все ж його бізнес знаходиться в Чехії і всі податки чоловік платить там, а отже його капітал не російський. Після того, як ГЕС буде зведена, для її обслуговування знадобиться лише п'ять працівників.

976
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...