Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чи зміниться російський напис при вході у Дубенське кладовище на український?

Чи зміниться російський напис при вході у Дубенське кладовище на український?

У переддень Дня Перемоги патріотично та проукраїнськи налаштовані рівняни знову згадали про те, що при вході у Дубенське кладовище досі красується російськомовний напис радянських часів, який проголошує: «Громадянської війни бойові походи ми в наших серцях збережемо назавжди». Звісно, за той один день, що залишився до святкування, ніхто вже не встигне змінити цей напис на україномовний, та й не матиме права це зробити, оскільки існує визначена процедура зміни.

Депутати міської ради Рівного зробили спробу, хоча й безуспішну прийняти офіційне рішення, яке б повеліло змінити напис, що прикрашає Дубенське кладовище. Однак в останній момент міський голова все ж зупинив їх, сказавши, що спершу треба провести опитування серед населення, а лише потім голосувати за це рішення на сесії. Володимир Хомко завжди досить помірковано та консервативно ставився до питань перейменування міських об'єктів. Зокрема, коли в серпні минулого року журналісти поставили йому запитання, як особисто він відреагував би на зміну напису на Дубенському кладовищі на україномовний, Хомко сказав, що нічого проти не має, однак не вважає це питання нагальним, і додав, що не придивлявся до напису – лише в 2013 році йому розповіли про те, що там написано. Така байдужість мера деяких дивує, але зрозуміло, що він не хоче накликати на себе гнів старшого покоління та, зокрема, ветеранів війни, яким дорогі символи радянської доби. Тим часом у Рівному вже провели опитування щодо того, як ставляться мешканці нашого міста до зміни напису на Дубенському кладовищі. 49,3% респондентів підтримують цю ідею та погоджуються з тим, що напис слід змінити. 36% категорично проти і воліють залишити все як є, а ще 14% зберігають нейтральну позицію, оскільки їм абсолютно байдуже, що там написано і якою мовою.

3288
RSS
Анатолій Конопуд
19:29
оце і є та байдужість(Хомка) до трамбуляції(викривлення)мізків людей і ми до цих пір живемо в Україні російськими героями ,історією, пропогандою, мовою(своєї добре не знаючи і не бажаючи знати хоча б більш-менш на пристойному рівні, не кажучи про досконале знання своєї рідної мови, чи державної для когось), церквою(де українці ідуть почитати Кирила ...).Все націлено на те, щоб не було українця-європейя, а було хохлобидло(вибачте)продажне(наприклад Міноборони, дапутати-5колона і тп)Ідяка В.Червонію, скільки він зробив багато в цьому плані і за ці роки виросло нове покоління з українсько-європейським світоглядом і цінностями, які хотять добре жити в нормальній,європейській державі.А за трамбуляцію мізків можу додати історію(знаю не досконало, але суть зрозуміла).Коли прийшли «освободітєлі», то ясне діло чим вони займались-дубенська тюрма була переповнена людьми і навіть дітьми.Коли німці почали наступ, то «освободітєлі»(нквд) почали стріляти тих людей, яких посадили в дубенську тюрму, але німці настигли них і завязався бій між ними ,і багато нквдистів було побито.Згодом, через багато років, совєцкая власть поставила їм памятник з надписом щось на кшталт «Воінам, погибшим за Родіну» і люди ішли ложили квіти, фотографувались ,...?!!! А коли стала незалежна Україна, то чув (не знаю чи точно правда), що дубенський голова вивіз кості тих замордованих людей з тюрми на смітник?!
Анатолій Конопуд
09:36
ну ось, на підтвердження, історія з Онуфрієм і ко на засіданні ВР 08.05.15р.
вася
21:48
Дурак
Анатолій Конопуд
11:18
із всіх 3-х бувших кандидатур на предстоятеля УПЦ МП-Онуфрій самий промосковський, але я не думаю, що це його особиста «витівка».
Анатолій Конопуд
16:59
РПЦ випустила новий символ своєї цереви у вигляді поєднання рубля і хреста ?!!!
Анатолій Конопуд
13:35
ну ось знову підтвердження думки, викладеної вище, скільки десятків років пройшло, а стиль той самий :«Защитнику Отечества...»
espreso.tv/news/2015/05/19/fotofakt_blohery_znayshly_mohyly_zahyblykh_v_ato_rosiyskykh_specpryznachenciv
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
12:31
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
11:13
любіть Україну, але не корисливо, все інше з часом додасться.
Анатолій Конопуд
20:39
espreso.tv/video/36209 чи допоможе це прозріти…
Анатолій Конопуд
17:10
Анатолій Конопуд
12:58
Анатолій Конопуд
21:38
Анатолій Конопуд
21:57
Анатолій Конопуд
14:05
Загрузка...