Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чоловік вбив власну бабусю заради 18500 гривень

Чоловік вбив власну бабусю заради 18500 гривень

Цинічне пограбування та вбивство сталося у Сарненському районі: над 78-річною бабусею з села Любиковичі познущався її власний онук – 30-річний чоловік, який забрав усі гроші старенької, а її саму зачинив у коморі і залишив там помирати, щоб вона не розповіла нікому про його вчинок. Правоохоронці розповідають, що близько місяця тому назад чоловік прийшов до бабусі і почав просити в неї грошей. Після того, як йому відмовили, розлючений онук зв'язав старенькій руки та ноги, жбурнув пенсіонерку в комору, поцупив 1500 гривень і пішов розважатися.

Але ця сума не задовольнила грошові апетити жорстокого вбивці: через кілька днів він знову відвідав будинок бабусі, на цей раз уже розжився 17000 гривень, стареньку так і не випустив і зник. Через деякий час тривалою відсутністю пенсіонерки зацікавилися сусіди, які помітили, що старенька вже дуже довго не виходить із дому. Сільський голова викликав міліцію, щоб знайти зниклу пенсіонерку. Пошуки виявили мертве тіло у коморі: причиною смерті стали загальне виснаження організму через голод та спрагу, переохолодження та ішемічна хвороба серця. Оскільки труп пролежав у коморі понад місяць, на момент виявлення він уже перетворився на мумію. Проти онука відкрили кримінальну справу відразу за чотирма статтями. Чоловіка вже помістили під варту. Очікується, що суд винесе вирок у вигляді довічного позбавлення волі.

1018
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...