Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чому Хомко відмовився від крижаного душу?

Чому Хомко відмовився від крижаного душу?

Останнім часом у світі набув популярності дуже цікавий флешмоб: знамениті політики, бізнесмени, зірки обливаються крижаною водою, після чого називають трьох відомих осіб, яким передають естафету на участь у цьому дійстві. Роблять вони це не заради піару чи здорового способу життя: головна мета – привернути увагу до серйозних захворювань та зібратися пожертвування на боротьбу з ними. Кожен, хто відмовиться обливатися і викладати відповідне відео в Інтернет, повинен викласти кругленьку суму на благодійність.

Якщо за кордоном подібним чином збирають гроші на боротьби з боковим аміотрофічним склерозом, то в Україні вирішили провести аналогічне дійство для збору пожертвувань на потреби армії та онкохворих дітей. Кожна публічна особа, яка отримала виклик і відмовилася вилити на себе відро крижаної води, має пожертвувати 1000 грн армії або хворим дітям. Ті, хто випробування витримав, платять лише 100 грн. Тележурналістка з Рівного Анна Махно отримала естафету від івано-франківської колеги Іванни Янчук, власного кореспондента телеканалу «Zik». Рівнянка, не роздумуючи, виконала непросту місію, перехиливши на себе перед камерою відерце води зі шматочками льоду. Естафету на участь у флешмобі вона передала трьом дуже відомим особам нашого міста: у жертви обрала мера Рівного Володимира Хомка, начальника рівненської міліції Миколу Щирука та обласного прокурора Сергія Кубрака. Журналістка пообіцяла передзвонити цим людям та дізнатися, чи виконали вони умови флешмобу. Кубрак і Щирук взяли участь в акції і матеріально допомогти українській армії не відмовилися, однак Щирук обливатися холодною водою перед камерою не став, а отже, за правилами, йому доведеться заплатити 1000 грн. А Володимир Хомко не тільки не захотів прийняти крижаний душ, але й грошей пошкодував, сказавши, що мерія і так часто надає матеріальну допомогу військовим.

715
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...