Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чому на ремонт Дубровицької лікарні у бюджеті немає грошей?

Чому на ремонт Дубровицької лікарні у бюджеті немає грошей?

У сільській місцевості, особливо в населених пунктах, що знаходяться досить далеко від столиці та обласних центрів, дуже часто не вистачає фінансування навіть на найнеобхідніше, не кажучи вже про такі надлишки, як декоративне облагородження містечка чи села. Цими днями працівники Дубровицької районної лікарні звернулися до обласної влади зі скаргами на те, що їх лікувальний заклад більше не може працювати в тому вигляді, в якому він існує нині.

В лікарні Дубровиці жодного разу не робили капітального ремонту, хоча приміщення ввели в експлуатацію ще в 1968 році! Уже 46 років воно функціонує в такому вигляді, що, звісно, накладає відбиток на комфорт пацієнтів. Дрібних косметичних ремонтів недостатньо, щоб приховати тріщини на підлозі, не кажучи вже про старі ліжка для хворих та меблі для лікарів, які наче повертають усіх, хто сюди звертається, назад у часі в СРСР. Добре, що хоч у приміщенні тепло за рахунок того, що поставили пластикові вікна, і з ліками, кажуть пацієнти, проблем немає, однак усе інше виглядає просто жалюгідно і в такій лікарні дуже некомфортно перебувати, а відсутність сучасної медичної техніки ускладнює роботу медикам. Лікарям потрібен електрокардіограф, апарат штучного дихання, апарат для внутрішньовенних ін'єкцій. Але, щоб зробити капітальний ремонт, необхідно десь взяти два мільйони гривень, яких в обласному бюджеті немає, а на закупівлю медтехніки витратити ще 800 тисяч. Михайло Кирилов, що очолює облраду, каже, що з нетерпінням чекає, коли ж проведуть реформу щодо місцевого самоврядування і зібрані податки можна буде не віддавати в столицю, а пускати на тутешні потреби. Цього року Дубровицький район перевиконав бюджетний план якраз на два мільйони гривень, але зиску йому з того жодного.

1005
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...