Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чому Рівне і Квасилів не можуть зекономити на опаленні?

Чому Рівне і Квасилів не можуть зекономити на опаленні?

З наближенням зими жителі Рівненщини почали замислюватися над проблемами опалення своїх осель: при цьому мешканців багатоповерхівок, які фактично прив’язані до системи централізованого обігріву будинків, дуже хвилює ймовірне зростання тарифів. А от громадський активіст з Рівного Степан Молчан стверджує, що він уже придумав, яким чином обласний центр, а також інші населені пункти Рівненського району могли б зекономити на опаленні, однак можновладці, на жаль, до його ідей не дослуховуються і не бажають виділяти гроші з бюджету на подібні проекти.

Молчан підрахував, що якби кожен багатоповерховий будинок Рівного встановив лічильник на опалення, це дозволило б зекономити чималеньку суму на оплаті послуг обігріву – цілих 64 мільйони гривень! Громадський активіст підрахував, що на території обласного центру знаходиться майже тисяча багатоповерхових панельних та цегляних будинків. Якби до його ідеї дослухалися і взялися обладнати ці споруди лічильниками, довелося б витратити 80 тисяч гривень бюджетних коштів. Звісно, бюджет не збирається ці гроші виділяти, але Молчан наполягає, що вже за рік використання все окупилося б, і пропонує для початку обладнати лічильниками хоча б найбільші багатоповерхівки міста на Ювілейному та вулиці Шухевича в мікрорайоні Північний. До цього Степан Молчан разом з Юрієм Буратчуком і Дмитром Сільманом просував ідею встановлення аналогічних лічильників у Квасилові та селах Рівненського району, але й той план також провалився і не був втілений у життя. Молчан каже, що основна проблема – постачальники тепла, які не бажають, щоб населення споживало менше теплової енергії і менше платило за опалення.

713
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...