Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чому в Рівному так мало світлофорів?

Чому в Рівному так мало світлофорів?

У осінньо-зимовий час традиційно збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод: погана видимість, слизький чи мокрий після опадів асфальт, а то й ожеледиця на шляхах вносять свою лепту у кількість жертв та постраждалих. Запобігти трагедіям можуть обережність та уважність на дорогах, а також світлофори, яких у Рівному не так уже й багато – лише 55, та з них тільки 23 для пішоходів.

Мешканці Рівного вимагають у міської влади встановлення світлофора на Боярці біля будинку №8 по вулиці Макарова. Через наявність на протилежному боці вулиці зупинки чимало людей поспішають туди по «зебрі», але занадто жвавий рух машин не дає змогу безпечно перетнути автотрасу, а світлофора, який би виконував роль регулювальника, тут немає. Після того, як на цьому місці загинуло двоє людей, мер Рівного Володимир Хомко пообіцяв, що світлофор тут усе-таки встановлять. Вартість обладнання світлофором одного переходу досить висока – міському бюджету доведеться знайти 150 тисяч гривень. Поки що Хомко не може точно назвати час, коли світлофор з'явиться, тому що проекти світлофорів розробляє лише одна львівська фірма, яка завалена роботою, але сподівається, що до кінця 2014 року перехід усе ж таки стане регульованим. Протягом цього року у Рівному був встановлений лише один світлофор – і то на околиці міста, в районі Нового Двора, на перехресті вулиць Чорновола та Дачної, де зараз зводять новий житловий комплекс. При цьому багато рівненських світлофорів уже морально застаріли і потребують заміни, адже деяким з них понад двадцять років. У планах мера також поставити в найближчому майбутньому світлофор на вулиці Дубенській біля школи №27 та покращити тут вуличне освітлення, щоб дітям було безпечніше повертатися додому після занять.

720
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...