Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Чому жителі Північного так хотіли позбавитися ринка по вул. Князя Романа?

Чому жителі Північного так хотіли позбавитися ринка по вул. Князя Романа?

Мешканці Городка можуть лише позаздрити тим рівнянам, яким, щоб потрапити на продуктовий ринок, достатньо вийти з під'їзду і ступити два кроки, а не долати великі відстані. Однак не всі рівняни розуміють переваги близького розташування торгових павільйонів. До міського голови Рівного ще в кінці вересня цього року звернулися мешканці малосімейок по вулиці Князя Романа на Північному. Завітавши на сесію міської ради, люди вимагали, щоб влада негайно розірвала договір оренди з власниками ринку або хоча б не подовжувала його з початку 2016 року, коли його строк дії спливає.

Рівняни скаржилися, що міні-ринок «Північний», який знаходиться між будинками 1 та 3 по вулиці Князя Романа, фактично у дворі, забирає частину і так невеликої зеленої зони, яка могла б бути використана для обладнання дитячої площадки чи встановлення лавочок для відпочинку літніх людей. Замість цього мешканці змушені терпіти у власному дворі галасливих торговців. Люди виявили, що ринок був збудований з порушенням існуючих норм – його стіни знаходяться на відстані усього півтора метри від стін житлових будинків, через це навіть «швидка» не може нормально заїхати в двір. На додачу під час зведення ринку будівельники пошкодили електричний кабель і один з будинків у будь-який момент може залишитися без світла. Непокоїть людей і стихійна вулична торгівля, що процвітає поруч з ринком. Щоб з'ясувати, чи дійсно всі мешканці мікрорайону проти існування тут ринку, Володимир Хомко доручив студентам МЕГУ провести опитування. З'ясувалося, що більше ніж 78% з 8 тисяч респондентів хочуть, щоб ринок залишився. Сьогодні, 29 жовтня, мер Рівного провів прес-конференцію, на якій заявив, що проблему з кабелем вирішать, стихійних торговців розганятимуть, а ринок нехай буде й далі на тому ж місці.

1021
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...