Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Дбають про комфорт глядача: нові велюрові крісла в «Текстильнику»!

Дбають про комфорт глядача: нові велюрові крісла в «Текстильнику»!

Розваги у більшості українців нині не на першому місці: комусь нестача коштів заважає регулярно ходити в театри і на концерти, а хтось не в настрої відвідувати такі заходи, коли в країні криза та війна. Але все ж забувати про культурну галузь не варто, тому що мистецтво виручає людей у скрутні часи, піднімає народний дух і не дає скотитися в депресію. Тож рівненська влада не поскупилася на оновлення концертного залу МПК «Текстильник», щоб тим, хто відвідує місцеві заходи, було комфортніше. Можливо, після заміни стільців на більш зручні кількість глядачів зросте і заклад приноситиме більше прибутків організаторам концертів.


Дерматинових сидінь більше не буде: тепер тільки велюр!


Кажуть, що останнього разу крісла в глядацькому залі «Текстильника» оновлювали близько 45 років тому! Недивно, що ті незручні твердуваті стільці радянського зразка, вкриті дерматином, не вражали, але бажаючим подивитися концерт чи КВК доводилося миритися з такими умовами. Тепер же у «Текстильнику» пишаються новенькими велюровими кріслами і красивим ковроліном на підлозі. На ремонт залу міський бюджет виділив понад 900 тисяч гривень. Директор «Текстильника» Анатолій Чугуєвець не може нарадуватися подарунку міської влади. Пишається тим, що теперешні крісла зроблені з натуральних матеріалів, м'які, за розмірами більші та ширші, тож навіть людям великої комплекції сидіти на них буде зручніше, ніж тулитися на краєчку радянського глядацького стільця, що весь час намагається перекинутися. Коли глядач сідає на велюрове крісло нового зразка, воно не стискається, а зберігає форму. Виробники пообіцяли, що новенькі крісла слугуватимуть довго.


Скільки глядачів вміщатиме відремонтований концертний зал «Текстильника»?


Незважаючи на те, що габарити цих крісел перевищують розміри попередніх, кількість місць для глядачів у залі не зменшилася: як і раніше, концерт можуть одночасно відвідати 720 людей. Замовили й окремі крісла підвищеної зручності для VIP-зони, куди квитки коштують дорожче. Зовні у елітних сидінь облямівка білого кольору. Першими нові глядацькі місця протестували ті, що завітав на комедійний захід «Ліга сміху». Глядачам ремонт припав до душі. Рівняни відзначили, що в залі «Текстильника» стало набагато комфортніше, і виразили сподівання, що тепер до нашого міста приїжджатиме більше зірок, адже їм буде де виступати. Мер міста Володимир Хомко сказав, що на досягнутому вони з Чугуєвцем не зупиняться: хочуть модернізувати ще й територію навколо «Текстильника», щоб жителям району було приємно тут гуляти. Міні-парк, що прилягає до палацу культури, дійсно потребує оновлення. Ну а старі стільці, які із залу «Текстильника» винесли, не викинули на смітник: біля 200 екземплярів прикрасять малу глядацьку залу, ще кілька поставлять у коридорах «Текстильника», щоб очікуючим було де посидіти. Інші віддали у Народний дім, Городищенську виправну колонію, міське ШЕУ та КАТП-1728.

1040
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...