Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Де і коли в Рівненській області відмикатимуть світло?

Де і коли в Рівненській області відмикатимуть світло?

Спершу рівняни думали, що біда з незапланованим відімкненням електроенергії їх не зачепить: страждали сусідні Луцьк та Львів, залишалися без світла мешканці Миколаєва, але в нас усе було на диво спокійно. І от нарешті ввечері в неділю, коли здавалося б, нічого не передвіщало лиха, адже міністр енергетики всього якусь годину тому запевняв з екрану телевізору, що в вихідні відключень не планується, світло раптом зникло, позбавивши людей можливості подивитися телевізор, посидіти за комп'ютерами чи зарядити мобільник перед початком робочого тижня.

От тоді рівняни й замислилися над тим, що непогано б дізнатися хоча б приблизний графік відімкнень електроенергії, щоб не застрягати в ліфтах, завчасно вимикати електронні пристрої тощо. Звісно, «Рівнеобленерго» не може гарантувати, що дотримуватиметься складеного плану на всі 100% – незаплановані відімкнення можливі в часи пікових навантажень, однак хоча б приблизний графік, на який можуть орієнтуватися компанії та звичайні громадяни, сьогодні був оприлюднений. Отож, вранці з половини дев'ятої до половини одинадцятої в зоні ризику всі райони Рівненщини – теоретично світло в цей час може зникнути, тож треба бути готовими. З 15.45 до 17.45. необхідно налаштовуватися на несподіванки мешканцям Рівненського району (і селу Городок у тому числі, адже саме тут ми знаходимося), а також Здолбунівському, Острозькому, Гощанському, Дубенському, Млинівському, Демидівському та Радивилівському районам. Ближче до завершення робочого дня – з 17.45 до 19.30. мають бути насторожі усі інші райони Рівненщини – Костопільський, Корецький, Сарненський, Рокитнівський, Володимирецький, Березнівський, Зарічненський (а от Дубровицький чи то пропустили, чи то не будуть тут відмикати світло). З 16.50. до 18.30. у зоні ризику місто Рівне. Конкретніше з розбивкою на дні тижня графік відключень електроенергії виглядає так: в понеділок слід бути насторожі рівнянам, які мешкають на Ювілейному, Боярці, в районі пивзаводу та речового ринку. У вівторок без світла мають шанси залишитися ті, хто живе в районі Чорновола і Бандери, в центрі (район готелю «Мир»), на Басовому Куті, в районі Дворецької та знову на Боярці. В середу можуть відключити електроенергію в будинках у районі автовокзалу, в районі міської лікарні, на Північному, знову в районі проспекту Мира та в Царському Селі. У четвер відімкнення загрожують вулиці Млинівській, знову району Північний, району «Агропереробки», Новому Двору, вулиці Курчатова, Молодіжній, Колоденці, Тайкурам, Вересневому и Порозовому. У п'ятницю відключення слід очікувати великим підприємствам Рівного, звичайних мешканців обіцяють не чіпати (якщо не буде особливої потреби).

1253
RSS
місцевий
22:02
В с. Городок відключають світло з понедліка по четвер з 16.00 — 18.00
Загрузка...