Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

«Дедпул»: найкраще, що траплялося з фільмами про супергероїв

«Дедпул»: найкраще, що траплялося з фільмами про супергероїв

Фільм «Дедпул» мав з'явитися на екрани ще у 2003 році. Та кіностудії New Line Cinema, яка взялась за ризиковий проект, не вдалося довести справу до кінця. 20th Century Fox отримала права на найманця-супергероя, коли проект остаточно провалився. Зрештою, як показує сьогодення, це пішло фільму на користь.

В 2014 році на загал «випадково» був виставлений уривок – усього три хвилини з життя найбільш балакучого персонажа супергеройского світу. Дедпул сподобався глядачам настільки, що кінобоси отримали тисячі звернень с проханням відзняти стрічку. Прохання були почуті – і Райан Рейнольдс, що довгі роки намагався зрушити напівмертвий проект з місця, все ж таки отримав бажану роль. Якщо ж ви ще не бачили «Дедпула» - саме час придбати білети та виправити цю несправедливість. Адже цей фільм – найкраще, що коли-небудь траплялося з фільмами про супергероїв.

Уейд Уілсон, персонаж фільму, дійсно не схожий на пафосних супергероїв. Хоча б тим, що єдиний з усіх розуміє, що він лише персонаж коміксів та ніколи не говорить про сімейні цінності. Жорсткий, часто неприємний, повний чорного гумору та самоіронії – таким безсмертний найманець вперше показався публіці у "The New Mutants #98», 1991 року випуску. З того часу увага до незвично відвертого персонажа тільки зростала, аж поки не вийшов фільм.

Звертання до глядачів, насмішливі коментарі, досить асоціальна поведінка та жарти, які не можна чути дітям – у цьому весь Дедпул. Жорстокості на екрані буде вдосталь – як і гарного почуття гумору, що якісно зростає з кожною хвилиною фільму. Не будемо публікувати спойлери – якщо ви хочете побачити найбільш саркастичного персонажа у дії – ласкаво просимо до кінотеатру! Кіно лише за перші вихідні прокату зібрало 135 млн доларів. 83 відсотка глядачів вже хочуть побачити продовження. Чи захочете того ж ви?

887
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...