Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

День Нежалежності по-городоцьки

День Нежалежності по-городоцьки

Незабутні краєвиди, мальовничі куточки та добрі люди – усе це можна сказати про село Городок. Тут ще живе українська пісня, патріотичний дух та любов до природи. Підтвердженням цього стало свято, проведене на невеличкому острівці в заплавах річки Устя та приурочене Дню Незалежності України. Відродити первозданну красу природи на берегах річки вдалося місцевим жителям Чимерику Віктору та його сину Юрію, вони й влаштували справжнє свято для односельчан.

Чимерик Віктор Васильович

Протягом 12 років чоловіки облаштовували це чудове місце – висаджували дерева (туї, берези, дуби, сосни) та квіти. Тепер тут справжній райський куточок, це змогли оцінити гості, які завітали на святкування. Концерт за участю фольклорного колективу «Барвінок» під керівництвом поета-пісняра, композитора Петра Тимощука зібрав чимало люду. Від старого до малого – усі раділи такому незвичному та цікавому дійству в селі. Українські, патріотичні та козацькі пісні, катання на човні та майстер-клас по веслуваню – тригодинна святкова програма залишила у присутніх масу позитивних вражень.

Фото ось тут

944
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...