Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

«Денний Дозор, всім вийти із тіні!»: як ІТ-технології допомагають дисциплінувати водіїв громадського

«Денний Дозор, всім вийти із тіні!»: як ІТ-технології допомагають дисциплінувати водіїв громадського
ІТ-технології приносять практичну користь. У цьому нескладно переконатися, просто діставши з кишені смартфон – в маленькому пристрої є все, що душі завгодно. Месенджери, супутникова навігація, швидкий мобільний інтернет, фото та відео, ігри, музика і кіно. Усе – на відстані одного дотику до екрану. Шкода, що наша повсякденність поки що не дуже високотехнологічна – у всякому разі, у роботі громадського транспорту міста Рівне до недавнього часу все було точно так, як і два десятиліття тому. Хіба що маршрутних таксі на вулицях стало більше, а тролейбуси все більше перетворюються в ретро-транспорт. Втім, з появою нового інтернет-сервісу все змінилося. Тепер вам не потрібно гадати, коли приїде потрібна маршрутка, де запропастився необхідний тролейбус. Подивитися, де знаходиться та чи інша машина, можна за кілька секунд – весь громадський транспорт відтепер підключений до системи GPS-моніторингу.


При цьому скористатися цим сервісом може кожен – вся статистика пересувань маршруток і тролейбусів доступна онлайн, в реальному часі. Зазирніть на http://city.dozor.tech/ і подивіться самі. Не забудьте в правому верхньому куті вказати потрібний місто! А тепер вибирайте номер маршрутки або тролейбусу, вкажіть на карті, на якій зупинці ви знаходитесь – і перед вами відкриється вікно з часом очікування. Готово, тепер ви точно знаєте, через скільки хвилин на вашу зупинку приїде довгоочікуваний громадський транспорт. Велике спасибі творцям сервісу (та й чиновникам, позаботившимся про підключення автотранспорту до системи, теж скажемо спасибі!) – з цього моменту нервове очікування потрібної маршрутки відходить у минуле. Як і спроби недбайливих водіїв зійти з маршруту достроково – з появою такого контролю подібні «методи» роботи будуть нещадно каратися. Приємного користування!


1565
RSS
10:29
Воно працює…
17:25
Працює, дані достовірні, перевірено особисто:)
12:49
є певна затримка на 5-10 сек… Але це вже несуттєво
Загрузка...