Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Департамент комунікацій МВД України повідомив про затримку зампрокурора Андрія Боровика

Департамент комунікацій МВД України повідомив про затримку зампрокурора Андрія Боровика

За словами представника департаменту, спецоперація по затримці учасників корупційних схем видобутку бурштину тривала кілька тижнів. Її промовистими результатами стали затримки високопосадовців, що доволі давно працюють у Рівненському регіоні. Цікаво, що організатором злочинного угруповання, яке «кришувало» місцевих старателів, був…замісник прокурора Андрій Боровик.

Разом з кримінальним авторитетом на псевдо «Ушатый» вони створили розгалужену структуру, що контролювала збір та продаж бурштину в межах області. Як повідомляється у інформаційній довідці департаменту, в схемі були задіяні 20 людей, що приймали гроші та направляли зібраний бурштин на продаж.

Про масштаби роботи злочинної групи промовисто говорить й знайдене у помешканні Боровика – обшук виявив значну кількість золотих злитків, колекцію вельми цінних годинників та, звісно, далеко не один мішок бурштину, який призначався для відправки за кордон. Крім затримання зам прокурора, співробітники МВД заявили про участь у злочинній схемі й двох колишніх керівників райвідділів міліції. Над ними працював й полковник контррозвідки СБУ, якого затримали разом з іншими учасниками корупційно-злочинного угруповання. У ході слідства виявилось, що дві дещо відокремлені групи займалися двома напрямками «роботи» - перша контролювала саме видобуток бурштину та брала «данину» з кожного старателя та помпи, друга – контролювала зберігання та перевезення бурштину, за що зі старателів рівненського району також вимагалися досить значні кошти.

Загальні обсяги нелегального видобутку, як повідомляють й інші джерела, тільки по рівненській області складає понад 100 мільйонів доларів – отож нелегальний промисел залишався прибутковим навіть враховуючи значні відрахування організаторам злочинної схеми. Про нові затримання у справі бурштинокопачів ми обов'язково повідомимо згодом.

648
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...