Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Депутати планують скорочення і просять вимкнути підсвітку вивісок

Депутати планують скорочення і просять вимкнути підсвітку вивісок

Сьогодні, 21 січня, депутати нарешті прийняли бюджет Рівненської області на поточний рік. Із 63 народних обранців, присутніх на засіданні обласної ради, 59 осіб підтримали запропонований варіант бюджету. Перше, що доведеться зробити – трохи скоротити кількість працівників, задіяних у бюджетній сфері. Скорочення в Рівненській області становитиме не більше 3%.

Керівництву бюджетних установ виділили лише кілька тижнів на те, щоб визначитися без кого з працівників вони можуть обійтися: пропозиції повинні бути подані ними до середини наступного місяця. Щоб прийняти рішення було простіше, Михайло Кириллов, який очолює Рівненську обласну раду, дав пораду в першу чергу ліквідовувати адміністративні посади, адже вважає, що в деяких установах їх занадто багато. Крім того, депутати облради вирішили звернутися до державної влади з проханням відновити скасовані пільги «чорнобильцям», розв'язати проблеми дитячого оздоровлення, а також направили до Верховної Ради послання з вимогою визнати ЛНР і ДНР терористичними об'єднаннями. Ламали депутати голови сьогодні й над питанням фінансового забезпечення чотирнадцяти спортивних шкіл Рівненської області. До цього року гроші на утримання цих дитячих закладів надходили з державного бюджету, але тепер він більше не буде фінансувати спортшколи, а отже, доведеться закладати кошти на них до місцевих бюджетів. Депутати поки що не збираються закривати жодну спортивну школу. Крім того, народними обранцями було придумано, яким чином можна зекономити електроенергію. Святослав Євтушенко запропонував винести на завтрашню сесію міської ради це питання: він хоче зобов'язати рівненських підприємців поменше користуватися зовнішнім освітленням на магазинах та розважальних закладах. Євтушенко відзначив, що деякі заклади вмикають підсвітку вивіски чи реклами вже о 15.00., а в інших вона горить цілодобово, навіть удень.

730
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...