Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Депутатський запит з ради. Про Лесю і КО вже знають в Києві.

Депутатський запит з ради. Про Лесю і КО вже знають в Києві.

Депутат ВР Ірина Суслова (партія Воля) просить прокурора Рівненського району перевірити діяльність Городоцької сільської ради. Вона написала депутатcьке звернення до прокурора Рівненського району Забродоцького Андрія Васильовича та Городоцькому сільському голові Ткачук Олесі Олексіївні.


Дякую партії "Воля" за оперативну реакцію на ситуацію.
Фото до новини:
Депутатський запит з ради. Про Лесю і КО вже знають в Києві. 0Депутатський запит з ради. Про Лесю і КО вже знають в Києві. 1Депутатський запит з ради. Про Лесю і КО вже знають в Києві. 2Депутатський запит з ради. Про Лесю і КО вже знають в Києві. 3
1660
RSS
Патріот
22:29
Пані Олеся настільки все узурпувала що на рівні області з нею вашко боротися приходиться просити допомоги депутатів Верховної Ради, дякувати Богу там хоть є патріоти.Близький до кончини КЛАН Бабусі Української Корупції. Все награбоване буде повернуте народу. А винні понисуть сурове покарання.
віктор
15:58
Не тіштеся завчасно. Ніякого покарання не буде.Дуже вже «широка спина».Цікаво одне: скільки ще треба вкрасти, щоб не було мало?
Загрузка...