Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Дивна схема приватизації землі в Городку

Дивна схема приватизації землі в Городку

У Городку дуже дивним чином відбувається приватизація землі і така ситуація насторожує місцевих жителів, котрі бояться, як би їх не надурили, забравши гроші і залишивши без документів на земельний наділ.

Почалося усе з того, що трохи менше тижня тому, на п'ятничній сесії сільської ради, яка відбулася 31 жовтня, було прийнято рішення дозволити мешканцям Городка привести приватизацію землі, ще й заодно змінити цільове призначення, за яким вона може використовуватися, щоб люди могли не тільки засівати ці наділи чи висаджувати на них городину, але й збудувати собі хату або іншу господарську споруду у випадку потреби. Наміри, треба сказати, дуже благородні і приємні, але те, як це рішення почали втілювати в життя, викликало у селян підозри у хабарництві та шахрайстві. На зборах селян, які провела сільрада, усім сказали, що спочатку треба подати заяву, а після цього чекати приходу землеміра. Якийсь чоловік і правда з'явився: він представився землеміром, узяв за свої послуги по 300 гривень з усіх, хто ними скористався, забив нещасні чотири кілки і оголосив, що земля вже належить селянину, котрий заплатив гроші, після чого пішов. Така схема викликала подив і недовіру у мешканців Городка, адже землемір не дав їм жодної квитанції чи документа, який би підтверджував власність на землю з новим цільовим призначенням та сплату коштів. Селяни почали підозрювати, що чоловік кладе зібрані гроші собі в кишеню і обдурює їх. За допомогою звернулися до сільської влади. Заступник сільського голови Сергій Поліщук почав запевняти людей, що все відбувається законно. Розповів, що чоловік, який розставляє кілочки і бере гроші – це приватний підприємець на прізвище Гусарук, котрий має дозвіл на виконання такого роду робіт, і вже скоро всі документи на землю для жителів Городка будуть оформлені та вручені власникам. Хочеться вірити, що це дійсно буде так і селян не надурять.

2718
RSS
В стилі нашої С.Р., типу що вирішували на тій сесії знають тільки обрані, підсунули якогось «свого» хлопця, наші люди все пропустять.
Патріот
17:09
Дякувати богу люди потроху почали розуміти що сільрада їх дурить, та обкрадає.
Сергій
21:30
Скажіть, будь-ласка, в чому Ви вбачаєте кримінал в діях сільської ради? На сесії 31 жовтня були присутні (окрім депутатів) представники громади(добре Вам відомі) були писутні члени партії «Свобода» та інші, отже всі рішення були прийняті гласно та прозоро. В масиві «Клемянтове» приватизовують земельні ділянки тільки ті громадяни, котрі мають там огороди і то з їхньої власної волі. Коли громадянин не хоче змінювати цільове призначення земельної ділянки — ніхто не вправі заставити його це зробити, вона залишається городом.Але на скільки мені відомо переважна більшість людей хоче мати там ділянку для будівництва житлового будинку.Вибирати землевпорядну організацію для приватизації — також право кожного громадянина.Але навіщо обзивати хлопця «хабарником»? По моєму це образа честі і гідності людини і це точно підпадає під статтю кримінального кодексу України.
Патріот
10:15
Сергію по нашій інформації ви (тобто сільрада)винні цій людині (Гусаруку) 50 тисяч гривень привели його для того щоб він заробив ці гроші на людях, а ви отримали від цього відкат. Шановні односельчани не звертайтеся до ГУсарука томущо ви фінансуєте мафію Городка, є багато інших фірм які дану роботу зроблять набагато дешевше.
Патріот
12:13
PS до пана Гусарука претензій нема просто попав в компанію начесної влади.
Патріот
10:58
Сергій це особисто для вас та вашої команди. Ви та ваша сімя маєте на луцькому кільці 6 ділянок. Пані голови сімї 6 ділянок. Брата Кондратюка та сімї 19 ділянок. Подібна ситуація і вдепутатів. В загальному це дисятки гектарів землі. Якщо потрібно то є і кадастрові номера. Таце ще не вся їнформація якою володіють люди, це не те місце де її потрібно оприлюднювати. І Ви кажете що це не корупція. Хочете ще і на клемянтовому масиві нагріти руки ЗУСЬКИ.
От що наша влада вміє це лякати всіх статтями кримінального кодексу, хоча самі найбільші порушники та злодії. Чому прокуратура не перевірить інформацію про земельні ділянки сім'ї???
Почитав коментарі тут аж смішно стало,
Люди добрі, не звертайте увагу на звинувачення добре відомого колишнього нечесного податківця-інспектора який все життя саботуючи людей прагне влади і так не бідного життя. Сільська рада старається зробити для жителів села добре діло та надати їм ділянки для будівництва житла неодноразово радячись з громадою як зробити найкраще для них. А хтось прагне цьому перешкодити з метою приходу себе до влади забрати в людей та «роздеребанити»!

Наша сільська рада тільки збагачує себе та приближених осіб, а те що там раз перед виборами зробили дорогу, то це по перше і так робота місцевої влади за яку вона отримуе зарплату, і це їх обов'язок який вони не виконують, а тільки сидять на бюджетних коштах, а цей як там висловились «нечесний податківець-інспектор», один із небагатьох який змушує владу дотримуватись закону.
11:57
Хтось бачив якісь багатства цього бувшого податкового інспектора? Живе він скромно.В будинку — найнеобхідніше. У сина — теж.
СБУ
11:45
Чому всі вважають, що в сраді гроші лопатами гребуть, звідки такі можливості в селі… ажіотаж як у Верховну… А ділянки перевіряються і не лише депутатів, а й кандидатів, опозиціонерів і найбільш активних в сіті. Доречі і не лише ділянки.Хочу сказати ще, що у всіх рильце в пушку! Скоро будуть факти по найбільш активним «проповідникам»!
Прус р в
01:44
Ну і до чого дійдемо?
Загрузка...