Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Дивний рівненський «євроланцюг»

Дивний рівненський «євроланцюг»

Сьогодні мешканці України, що підтримують асоціацію з Євросоюзом, вирішили прикувати себе до Європи живим ланцюгом, який мав простягтися від східного кордону нашої держави до західного. Якби ж то вони ще нормально організували те дійство! Соромно стає за наше місто та область, коли читаєш у всеукраїнській пресі повідомлення про те, що на виїзді з Рівного в якості ланки ланцюга стояла лише одна жінка. Якби не жовто-блакитний стяг у руках, можливо, журналісти б і не звернули на неї увагу. Самотня протестувальниця трималася гідно, незважаючи на те, що більше жоден мешканець прилеглих сіл не вийшов з аналогічною позицією на трасу. Небагатолюдно було й поблизу «вічного вогню» на вулиці Дубенській. Лише четверо відважних парубків прийшли сюди також із прапором та чесно відстояли з дванадцятої години до пів на першу. У центрі міста можна було спостерігати хоч яке-не-яке пожвавлення: молодь та пенсіонери утворили ланцюг на центральній вулиці Соборній. Двоє чоловіків тримали плакат із гаслом «Game over». Спершу ми подумали, що то вони прощаються з угодою про асоціацію (адже ясно, що президент її не підпише), однак, підійшовши ближче, помітили збоку портрет глави держави – отже, вислів таки адресувався йому. Студенти прикріпили на груди літери, що утворювали напис «Україна – це Європа». Оскільки прохолодна погода не дуже сприяла тривалому стоянню, вже за хвилин 15-20 натовп почав підстрибувати, адже «хто не стрибає, той москаль» (або змерзне). Поміж негустою вервечкою протестувальників снувала небачена досі в Рівному кількість журналістів. Може, їх і не так багато було, але якщо зважити на кількість учасників акції, то більш ніж досить. Ось так жителі Рівненщини гуртуються у визначні для держави моменти.

2160
RSS
Gn
20:29
Оставьте коммент на страницах рос.«сми»Вести, НТВ,RT,LN.ведущим, редакторам в вк, ок:
За вранье про Украину сядете в тюрьму, для киселева, сулейманова, симоньян, бродского будет приостановлен запрет на казнь.
перешлите коллегам.
Комментарий удален
Загрузка...