Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Добре бути братом Голови

Добре бути братом Голови

Землі лісового фонду с. Карпилівка Рівненського району заграбастані депутатом рівненської районної ради – рідним братом сільського голови Городоцької сільської ради Ткачук О.О. Кондратюком Б.О. не без прямої участі депутатів сільської ради та виконавчим комітетом цієї ради.

1. Таким чином в с. Карпилівка Рівненського району вул.. Центральна 77-б (лісовий масив) на побудовану баню (за сумнівними дозволами) №1 площею 78 кв.м. перший поверх з мансардою виконавчий комітет Городоцької сільської ради своїм рішенням видає свідоцтво про право власності бланк серії САЕ № 751347. Реєстрація цієї будівлі проведена в БТІ 15.11.2012р.

2. Будівля басейну (комплекс торгово –побутового обслуговування населення 622,8м.кв.1 поверх з підвалом) виконавчий комітет Городоцької сільської ради 08.11.2012р.видає свідоцтво про право власності бланк серії САЕ № 751346.Зареєстровано в БТІ 15.11.2012р.

3. Баня №2 №3 площею 78м.кв. 1 поверх з мансардою свідоцтво про право власності серії САЕ № 751348 зареєстровано в БТІ 15.11.2012 р.

4. Баня № 4 площею 60,4м.кв. 1 поверх з мансардою свідоцтво про право власності серії САЕ № 751349. Зареєстровано в БТІ 15.11.2012р.

5. Баня № 5 площею 80,0 м. кв. свідоцтво про право власності серії САЕ № 751350. Зареєстровано в БТІ 15.11.2012 р.

Крім того, якимось чином цей пан депутат привласнив біля лісу за адресою, с. Карпилівка вул. Центральна 77-а колишній склад міндобрив який належав колишньому ПСП «Нива» за рішенням Рівненського районного суду від 25.08.2009р.Номер рішення 2-981/09. Зареєстровано в БТІ 23.10.2009р.

Напрошується слушне запитання. Кому, з мешканців Городоцької сільської ради ці органи так допомогли? Що це не МАФІЯ?

Джерело: громадський активіст Зураб Кантарія

5507
RSS
/
15:00
А хто знає список осіб виконавчого комітету?
/
15:05
Звідки сільська рада має державні бланк серії САЕ, та своїм рішенням (виконавчий комітет) видавати свідоцтво про право власності?
мешканець карпилівки
16:00
Для кантаріі і ко, а ви знаєте нероби що було на тому місці де зараз збудований не просто чийсь бізнес, а гарний комплекс для відпочинку якого і в обласному центрі немає! А ще там є гарний та якісний спорт та дитячий майданчик, а ще бассейн і все це за доступними цінами, а ще там працевлаштована велика кількість мешканців с. Карпилівка і не тільки. А ти нероба Кантарія збудував хочаб будку собачу, чи можливо хоч когось працевлаштував перед тим як лити бруд на нормальних Украінців. А тещо брат він голови сіль ради, то і тобі бажаю досягнути чогось, щоб колись такеж як ти чмо потім поливало ядом твоіх родичів.
Доречі голова сіль ради там обирається мешканцями села вже багато каденцій підряд, значить довіряє ій напевно, громада, бо не залишається осторонь іхніх проблем!
Гість
16:18
Мешканець карпилівки — людей брудом поливаєш ти, а нормальні люди чесно процюють та будують нову країну, ви хочете сказати, що ваш ковбаснік весь свій бізнес чесно збудував???
Мешканець карпилівки
16:51
Забув повідомити, там був величезний смітник, розміром з увесь той комплекс і чомусь такі як зураб ніслова не написали про це! Можете в будь-якого мешканця запитатися.
!!!
22:37
Слухайно робутнику а хто розвів той мусорник не систруня головиха за роки свого панування. Ти довбаний мешканець чудового села Карпилівка який захищає злодійську сімю. Чомусь не кому не наділили гектарів лісу окрім братика. Нічого на все свій час, янукович крепший був як наша мафія і де він. Доречі головиха обиралась за рахунок монахів, школи міліції та підтасовки, а громада їй ніколи не довіряла.
Савчук Іван
23:24
Для !!!
Скажу тобі відверто, ти напевно справжня ледача наволоч, яка замість сворювати, мутить каламутить, таких як ти прихвостнів є в кожному населеному пункті як собак бродячих(нажаль).
Все такі олухи як ти знають, все вміють, і всім поряди роздають, тільки наревно у власному дворі в тебе курми обісрано, да в хаті павуки вишиванки виплітають, такий ти господар.
А почитати тебе, так в с. городок одні монахи, да школа міліціі живе, а не нормальні Украінці, серед яких затесалося таке як ти путо, що імені написати не може. Напевно анонімщиком ти був коли і людей поліцаі розстрілювали по твоім кляузам, і сам ти хотівби на велику посаду, тільки лиш неук не розумієш що то важка робота і щоденна відповідальність.
Ту зураб
16:06
Краще висвітливби проблему, як якась наволоч вивозить сміття з міста Рівного до азотовського кільця і викидає на поле. А ще коаще допомігби встановити іх. Пане зурабе, заказні статті напевно писати простіше, чи не так.
///////
16:18
«Де праця, там і густо, а в ледачого в хаті порожньо.»
Мешканець карпилівки
16:43
Гостю — я хочу сказати, шановний будівельник новоі краіни, що з такими заявами типу (ви хочете сказати що ковбаснік чесно свій бізнес збудував) я не знаю, чесно чи ні, є міція і прокураьура яка по новому живе, так здається.
От вони вправі перевіряти що чесно, а що ні. А те що в Вас і в автора статті просто заздрість до заможності, то я пораджу не заздрити, а важко працювати, і теж зможете збудувати бодай невеличкий бізнес, спробуєте як воно прокормити не лише себе, а і багатьох мешканців.
Раджу поіхати і глянути який там влаштований затишок і порядок, а громадські активісти мають висвітлювати реальні людські проблеми, а не вигулювати жабу яка сидить в лжепатріотів. Бажаю успіхів. І Слава Украіні!
Петро Кушнір
22:47
А скільки там не офеційно працюють людей? Скільки не нарахованих податків державі? Здається вам перебудова нової країни поперек горла стоїть!
Савчук Іван
23:19
Скільки)? Тиж казав факти писати? Ну то скільки, пиши факти, чесний ти наш будівельнику чи точніше перебудовнику.
Петро Кушнір
23:31
Іван ти ж читай я запитую, ане констатую факти.
Анатолій Конопуд
19:27
був я на «ніякої сесії немає» і коли зібрався кворум, то с/г сказала, звертаючись до депутатів, що потрібно дати земельну ділянку Борису, бо він дав пожертву на карпилівську церкву.Як проводяться вибори, я можу багато розказати, бо багато що бачив.Те, що прибрав Борис смітник -це добре, всі так робили б, але підіть подивіться скільки десятків м. куб. зсунуто грейдером при підготовці до пасхальних свят в пойму р.Устя в районі ставка РЗТА за 20 з лишнім років керування с/г.І це все лежить там, бродить, розкладається і пливе в р. Устя, а там городи поливають цим «добривом», рибку ловлять, діти купаються… На мої неодноразові зверненя на сесіях і особисто до с/г відповідь була -нехочу писати.Як з цим всім бути?
Комментарий удален
Демчук С
15:59
Ну і де тут сенсація, доя чого тут балаган розводити. Сам пишеш що право власності зареєстроване, що ще потрібно? Собі такого хочеться? Слухай Чемерик, може заспокойся вже. Шахраюги хочу дорватися до кормушки.
Коло азота з Ровно грузовиками сміття возять іди злови когось.
Демчук С
16:00
А в Бориса єправо власностінаті всі будови. Де тут сенсація?
!!!
23:06
Питання стоїть в тому що право власності надав виконавчий комітет сільської ради на бланках МІНЮСТУ де вони їх взяли? Та приміщення привласнив через суд, з ким він судився, і які він мав права на це приміщення щоб судитися. Завтра прийде і Вашу хату відсудить. Тепер розумієте. Те що в нього все куплено це безсумніву суди, міліція, прокуратура і так далі і йому за це нічого не буде. Просто нехай люди знають свого героя як воно зароблялось не посильним трудом. Де його фермерське господарство? Де Обарівський колгосп?
Демчук С
23:33
Де взяли, напевно в мінюсті цеж зрозуміло, читаю і поражаюся наскількиж жовчні наші люди, краще бувби смітник.
Ти рознощик розрухи. А не борець за справедливість.
Петро Кушнір
23:49
Ні краще бувби ліс загального користування, а смітник прибрати сільраді разом з громадою. Я взагалі не який не борець читаю та відписую свою думку. До речі таки бланки мінюсту не можливо мати сільраді. Багато грязі більше писати не буду краще буду читати.
09:18
а нема їх що там ловити, приїзджають от все записати можна…
Анатолій Конопуд
21:30
небайдужість людей повинна бути само собою будь до чого(до екології особливо, адже здоровя ...), але шановні, на території наших сіл є орган, який і повинен займатись насущними питаннями- це с/р, це її обовязок і призначення.Ну і цікава історія, забила автівка собаку на дорозі біля Фігури на Морозівці, я немав часу прибрати, бо пізно приїжджаю додому(тому і написав в 00:16 попередню відповідь і небачу чого тут дорікати ,є якісь обмеження по часу?).Моя матір звернулась в с/р, прийшов чоловік і закопав собаку під забором у матері біля Фігури ?!
:)
08:58
Конопуд- чемерик тобі не надоіло виправдовуватися))? Ну бред же вже пишеш )))
Заспокійся вже)
Патріот
22:06
Шановний Ви повністю довбень. Анатолій Конопуд це і є Анатолій Конопуд.
Анатолій Конопуд
22:11
+1
«Нам нужна НУЛЕВАЯ терпимость к беспорядку, коррупции и воровству»-цитата зі статті «Теория разбитых окон в современной Украине или как победить наш «особливий» менталитет».Але є інші думки -не пхай носа і не «мішай работать».Був перед початком сесії 29 числа в с/р.За участю Красноваї Н.В., Поліщука С.В., Чешук Т.С. було поставлене мені запитання, що я там пишу- підписуюсь під… Поясненя дав просте-згідно «Закону про доступ до публічної інформації», я, ви чи буь-хто має право на отримання інформації, яка не є секретною(це практика в цивілізованих, демократичних країнах).Зі мною погодились.Претензія, що пишу (на сайті «Городок»)некоректно була мною відкинута.На тому і розійшлись.Ті люди, які щось пишуть згідно законодавства чи підписують не є якимись беззаконниками чи тими, що заважають працювати.Ці люди допомагають, згідно законів України, висвітлити роботу, в даному випадку с/р.А от ті, що противляться цьому-оце є недобре.Пора уже розібратись і зрозуміти це.
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Савчук Іван, Мешканець карпилівки, та Чимерик с. Городок — одна людина, яка підписується чужим ім'ям. Більше писати не зможеш.
Демчук С
18:58
Зачім видяляти коментаріі?
Савчук Іван
18:49
Для V@rna
Шановний замовний журналісте, я розумію що можливо неприємно незручні коментарі читати, і одразу іх видаляєте, в тому числі і про того чемерика(можливо саме він замовник цієі статейки, репутація в нашому селі його відома) оце ваша свобода слова, будівельники новоі краіни.
А тепер ще відкрию вам новину, що це не одна особа пише, а просто напевно висвітлює айпі адресу одного вайфая, безкоштовного, ми дійсно сиділи в одному кафе і сперичалися з приводу даноі статті, і кожен писав те що вважав за потрібне. Але хіба вам важлива чесність. Свобода слова по новому. Дискуссія звелася до того що про чемерика все видаляється а про Бориса чим більше бруду тим нужнєє. Срам вобщем такій свободі слова.
Про коментрі: я видаляю тільки ті коментарі де відверта лайка з матом і де одна людина підписується іншою, та пише всяку нісенітницю. Краще зараєструйтесь та пишіть від себе, багато людей читає цей сайт, може ви їх всіх переконаєте та донесете до них свою правду.

Про замовність, свободу, та сипматії, у нас вільний сайт, кожен може писати те що думає, головне по толку.
Савчук Іван
12:49
Пане V@rna
Я ніякоі лайки там не писав, і моі знайомі теж, тому дивно що коментарі повидаляли. Мені самому болить і я за конструктивну критику, за Украіну, але не тожі коли це проста заздрість і нечистоплодна боротьба за вигоду, я знаю що кажу.
А з приводу називань іншими іменами тож пояснив що сиділи в кафе спертчалися читаючи статтю і коментарі, і писали своі, користувалися безкоштовним вайфай ю напевно тому в різних користувачів висвітив один айпі адрес. Як там хто називається мені всерівно, здається правильно було. Я своє імя не приховую, бо анонімом ніколи не був!!!
Петро Кушнір
22:35
А до чого тут Чимерик? На всі його запити відповідь надає сільська рада а він їх тут розміщує. Видуманого немає нічого. До цієї статті він відношення не має (тут видно хто її надав), але його чипають, потрібно задуматись; чому? І дуже цікава його репутація в селі, і будьласка наводьте факти, тому що ці тупі наклепи нідочого. Єдина людина яка правду за 25 років головування Олесі висвітлює, згідно наданих документів сільської ради. А писати можна різне на заборі теж написано, ала там лежать дрова. Тільки факти! Доречі Савчук Іван це не цей що згвалтував неповнолітню в2004 році.
Демчук С
22:59
Петро, про чемерика тут були коментарі які з незрозумілих причин видалені. Мені лічно не до душі те що правда в тому що хочеш мати щось — іди і працюй. І хто працює той досягає результата рано чи пізно. А стаття ніби брат голови негативні персонажі. Бог суддя тим писакам, але доброго кожен зробив громаді більше ніж деякі окремі персонажі яким тільки аби чим гірше тим краще. От що незаконного в тому що Борис побудував цілий комплекс за гроші які напевнеж на ковбасі заробив за стільки то років. То навіщо писати щось погане замість брати з нього приклад.
А про голову якщо вона погана, прийди на вибори тай виграй, чи тобі чи іншим хтось не дає. Я за справедливість, а не за хаос.
Петро Кушнір
23:23
Дякую за толерантну відповідь. Я читав ті записи, але всерівно не можу зрозуміти до чого він цей Чемерик ( вибачаюсь в попередньому записі не правильно написав фамілію, одна буква і вже не та людина) Видалені коментарі тому що не правильно від імені чужої людини писати. І не хороші Ваші друзі якщо вони таке роблять, я б з їми на Вашому місці справи не мавби, в любий момент підставлять(судячи по записах де видають себе за іншого).
Савчук Іван
23:15
Кушніру
Ні не той, я все життя живу в городку і знаю хто чим дихає. Хто справи робить, а хто як той паразіт людей багном поливає бо нездарне на вчинки. Неробів і трубадурів зараз на кожному кроці, до корита аби дорватися. Судять вони людей ділки за це мені особисто обідно. Хотівби тобі відповісти у відповідь про чергову твою грязюку вилиту на мене вже про зшвалтування, але Бог все бачить!
Анатолій Конопуд
00:16
як прізвище,імя(будь-кого), назва населеного пункту пишуться з великаї букви.Я з В. Чемериком немаю ніяких спільних інтересів, але справедливості ради скажу, що той смітник, який утворився в результаті діяльності с/р, він своїми руками 1,5 року САМ один ходив прибирав, збирав папірці, кульки пляшки..., садив дерева(перед цією Пасхою посадили разом ще і чимало туй) і тп.Далі приєднався народ і почав допомагати.Вийшов непоганий парк відпочинку з качелями, бесідкою, волейбольною площадкою… Люди їдуть з Рівного відпочивати та інших населених пунктів(дехто веде себе по-дикунськи, для чого було палити бесідку).Ніхто ніяких грошей не бере, відпочивайте безкоштовно, тільки ведіть себе цивілізовано.Організував «свято Купала» з народними музиками, спортивними змаганнями… Чемерик перший і САМ один почав збирати допомогу для АТО(використовуючи свій особистий транспорт,і навіть велосипед)і робить це і до тепер.Дивна історія з «перехопленням» зібраної допомоги (по оголошеннях, рзвішаних Чемериком)с/г.Хто недавав с/р пів року щось робити в цьому напрямку.Ну і тп.Можливо за це потрібно писати прізвище Чемерик з маленької букви.Ну і за сміття біля азота — а в вас там що немає кому про це подбати, ну то зверніться до с/р, або Чемерика.
Демчук С
09:57
О тепер точно все зрозуміло, ніби театр одного актора. стаття була потрібна щоб очернити Бориса, Олесю, і написати оду товарішчу Чемерику, який напевно і ховається під чужим прізвищем Анатолій Конопуд, а казав не розумієш жочого тут він.
Цеж треба було в 00:16 аж коментар слізний про героя нашого часу Чемерика(правильно написав букву?) все в деталях знаєте прямо автобіографію виклали в добрих радянських традиціях, аж просльозилися ми кумом, а він з тобою працював і не один рік, знає що ти за фрукт.
?
14:50
Да напешіть уже про того фрукта, ато тільки інтрига. Нехай усі знають.
Знайомий всіх
12:30
Це точно що фанклуб Чемерика вийшов, скажу )))
На кого він і його молода команда вже тільки не писав, Іван, не звертай уваги. Доргу молодим, і нехай будуть не гіршими за тих що є. Бутьте добрішими один до одного, односельці. Слава Украіні!
Знайомий всіх
14:00
Дорогу молодим це я мав не Чемерика, то відома «лічность».
То я мав наувазі молодих амібіційних і чесних.
Той самий Борис, і людям помагає і роботу дає і собі достатку зробив своім горбом, і може для когось то мафія, а для нормальних людей то працьовиті люди.
валя чайка
19:38
Ви шановні дописувачі такі ділові під ніками---зареєструйтеся під своїми прізвищами,і ведіть переписку.Бо це не обговорення теми, а балаган і пліткарство…
Валерія
23:16
+1
Було б добре, щоб пан Борис побудував в Карпилівці дитячий садочок, для всіх мешканців села, а не розважальний комплекс для крутеликів.І для Городка великий мінус-садочок на 30 дітей.За стільки років господарювання, не соромно? А лікарня-одні косметичні ремонти.Давно при таких можливостях можна було побудувати сучасний заклад, люди пам«ятали б.
Роман
18:10
Ну Ви й панове всі «мабруки»… читаю-читаю і ніяк не можу знайти он-лайн карту села Городка з назвами вулиць… може хто з вас підкаже чи є тут справді така карта на цьому сайті, аніж поливати брудом Лесю і Бориса… ганьба вам, справді… карти немає, а вони за запущену землю гризуться… жах…
)
14:02
))))))))))))Ти себе чуєш, чоловіче?
Не рівняй х з пальцем. Карта Городка і дерибан землі на мільйони.)))))))))
Тобі треба карта, то зроби. Тобі ніхто нічого не «должен».
Добре, що слово «ганьба» вивчив)), то є що кричати, коли нема що сказати.
Леськобот якийсь)
Леськоботів багато на цьому сайті)
Загрузка...