Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Дорослі і малі жителі Рівненщини демонструють сільськогосподарські здобутки

Дорослі і малі жителі Рівненщини демонструють сільськогосподарські здобутки

Будь-який селянин радіє, коли на його городі вродить щедрий урожай. Цього року уся Рівненська область може пишатися своїми аграріями, адже їм вдалося зібрати рекордну кількість зернових. Звітуючи перед журналістами про об’єми врожаю цих культур, голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок відзначив, що так багато зерна наша область не збирала ще жодного разу за всі роки незалежності України!

Земля сповна віддячила селянам, фермерам та працівникам сільськогосподарських підприємств за їх важку і самовіддану працю. Якщо торік з одного гектара отримували в середньому 26 центнерів зернових культур, то цього року врожайність піднялася в середньому на дванадцять позначок і становить нині 38 центнерів з гектара обробленої ниви. Якщо ж розглядати виключно сільськогосподарські підприємства, то показник урожайності ранніх зернових ще вищий – 46 центнерів з гектара. Хвалилися цими днями своїми здобутками у рослинницькій галузі не лише фермери і аграрні фірми Рівненщини: у нашому місті проходить всеукраїнський з’їзд школярів, які займаються проблемами овочівництва, городництва та садівництва. Діти презентують не лише наукові доробки, але й привозять з собою овочі, фрукти, польові і лікарські рослини, які виростили власноруч. Цього року маленькі аграрії збираються на зліт уже восьмий раз поспіль, але у Рівному це дійство відбувається вперше завдяки тому, що торік ми взяли гран-прі. Сподіваємося, що й цього року представникам нашої області пощастить! Честь Рівненщини захищають школярі з Новоукраїнської ЗОШ, які займаються в Млинівському районному будинку учнівської творчості.

786
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...