Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Дозволили вклеювати нові фотографії у «паперові» паспорти

Дозволили вклеювати нові фотографії у «паперові» паспорти
Послуга з вклеювання фотокартки до паспорта-книжечки по досягненню 25- та 45-річного є доступною. Щоправда, нові документи «старого зразка» більше не видаватимуть. Про це повідомили в УДМС України в Рівненській області.
 
У другому півріччі 2018 року заплановано запровадження послуги із заміни паспорта у формі книжечки на ID-картку за бажанням (сьогодні така заміна можлива лише у разі зміни прізвища, псування або втрати паспорта, а також за бажанням при досягненні 25- та 45-річного віку).
 
Поступове запровадження ID-картки без примушування громадян до заміни документів здійснюється відповідно до досвіду європейських країн та з метою уникнення ажіотажу та додаткових черг. На сьогоднішній день вже більше 70 центрів надання адмінпослуг (ЦНАП) в різних регіонах України надають послуги з оформлення біометричних документів. Як показує практика, запровадження цих послуг у ЦНАП суттєво покращує ситуацію з чергами та доступністю послуг для громадян.
390
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...