Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Дві циганки обікрали бабусю з Городка

Дві циганки обікрали бабусю з Городка

У Городку живуть добрі та привітні люди, які завжди готові допомогти тим, хто потрапив у скрутну ситуацію. Однак душевна доброта та довірливість інколи грають злий жарт з одинокими селянами похилого віку. Наприкінці червня цього року 77-річна мешканка Городка Палагея Олександрівна стала жертвою двох молодих зловмисниць.

Бабця займалася хатньою роботою, коли в її двері постукали дві циганки. Сказали, що збирають гроші на операцію дитині. Старенька пожаліла хвору малечу, тому що сама колись була в схожій ситуації – її діти померли. Дістала Палагея Олександрівна з гаманця 20 гривень і простягла незнайомкам, однак їх така сума явно не задовольнила. Молодша з дівчат, 19-річна Марина, почала скаржитися на голод і добросердечна бабуся вирішила ще й нагодувати циганок. Поки бабця шукала на кухні, чим би пригостити дівчат, а 23-річна Рената відволікала Палагею Олександрівну розмовами, її компаньйонка Марина прослизнула в кімнату і почала там нишпорити. Їй вдалося знайти близько чотирьох тисяч гривень. Однак коли дівчина зібралася втекти зі здобиччю, бабуся помітила, що гостя виносить її гроші, і зробила спробу вирвати купюри з рук Марини. Близько двох тисяч гривень бабці вдалося «відвоювати»: вони випали на підлогу, а з іншими зловмисниці втекли. Палагея Олександрівна почала голосно кричати, що її пограбували. Крики почули дві сусідки старенької, які поралися на городі. Вони подзвонили в міліцію і крадійок, що збиралися чкурнути подалі з села, затримали на автовокзалі Городка. Циганки виявилися гастролерками з Хмельницька. Вони клялися, що взяли у бабусі тільки 20 гривень. Відкрито кримінальну справу за статтею «грабіж», шахрайкам загрожує позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.

815
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...