Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Екстрасенси в сільській раді. Матеріальна допомога по-городоцьки

Екстрасенси в сільській раді. Матеріальна допомога по-городоцьки

Чи знають мешканці нашої громади, що вони можуть отримувати матеріальну допомогу від сільської ради? Знають, але не всі. До сільської ради був направлений запит яким нормативним документом користується місцева влада при наданні матеріальної допомоги. І ми отримали відповідь. Є три рішення сільської ради "Про порядок надання матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів місцевого бюджету".

Від 2 січня 2010 року (№ 15)

Від 27 лютого 2014 року (№ 728)

Від 26 січня 2015 року (№ 1026) - цим рішення зараз керується сільська ради при наданні матеріальної допомоги, вивчайте, користуйтесь своїм законним правом.

(Копії цих рішень додані знизу)

А тепер саме цікаве, 27 лютого 2014 року "екстрасенси" сільської ради вже знають, що в країні буде АТО та війна на сході і передбачають надання матеріальної допомоги на цитую:

Придбання засобів захисту: бронежилетів, шоломів, іншої амуніції; продуктів харчування для осіб що беруть участь в АТО.

Знову дурять, тут кожній свідомій людині зрозуміло, що ці рішення друкувались та складались тільки тоді коли надійшов запит.

І ще один цікавий момент в в цих рішеннях пункт 2.6:

Секретар сільської ради здійснює роз'яснювальну роботу серед населення щодо одержання матеріальної допомоги, веде облік громадян, які звернулися за матеріальною допомогою. Заяви громадян та надані до них документи (копії документів) зберігаються разом з рішеннями сільської ради або розпорядженням сільського голови.

Опитав населення на своїй вулиці сказали, що ніхто ніякої роз'яснювальної роботи не вів.

Фото до новини:
Екстрасенси в сільській раді. Матеріальна допомога по-городоцьки 0Екстрасенси в сільській раді. Матеріальна допомога по-городоцьки 1Екстрасенси в сільській раді. Матеріальна допомога по-городоцьки 2Екстрасенси в сільській раді. Матеріальна допомога по-городоцьки 3Екстрасенси в сільській раді. Матеріальна допомога по-городоцьки 4Екстрасенси в сільській раді. Матеріальна допомога по-городоцьки 5Екстрасенси в сільській раді. Матеріальна допомога по-городоцьки 6Екстрасенси в сільській раді. Матеріальна допомога по-городоцьки 7Екстрасенси в сільській раді. Матеріальна допомога по-городоцьки 8
2090
RSS
Українка
15:07
Хочу побачити конкретну відповідь, кому надається матеріальна допомога.
Патріот
16:12
Це 100% підтвердження сеператизму в сільській раді. Вони знали про повномаштабний наступ росії на Україну ще рік назад.Ці тварини вже геть одуріли. Документи це підтверджують. Сеператюги Скотиняки!!!
Адвокат
22:46
Державні службовці які роками засиділися в сільській раді думають одним не пристойним місцем' тобто ср-кою щоб таку дурню написати в Порядку наданні матеріальної допомоги на бронежелети та шоломи. Раніше їх ніхто не турбував. А тепер потрібно надавати конкретну відповідь а клепка не варить.
валя чайка
13:43
У вересні місяці 2014 року частина депутатів збирала допомогу армії по своїх округах.Я на своєму окрузі назбирала 4000 тисячі гривень( з них 1995.0 гривень здали виборці ,2005.0 гривень здала моя сімя)Разом вийшло 4000.0 гривень.Ці гроші я здала у сільську раду,і перед Різдвом рознесла звіт по зібраних коштах в кожну домівку.
Бандера
13:58
А це Ви шановна до чого написали?
10:43
Дааа всі ми святі?! це риторичне питання)
Загрузка...