Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Електронні сигарети теж шкідливі!

Електронні сигарети теж шкідливі!

До такого висновку прийшли американські вчені, вивчаючи вплив електронних сигарет на організм людини. В результаті експериментів виявлено, що випаровування пропілен-гліколевої рідини з вмістом нікотину не так уже нешкідливо, як вважалося раніше.

24-годинний експеримент показав - навіть незначна кількість речовини, що містить нікотин, вбиває клітини порожнини рота, особливо в районі зубів і ясен.

Це дає можливість з упевненістю заявити – міф про безпеку паріння електросигарет повинен бути розвінчаний. Оскільки безпека електронного куріння трохи відрізняється від такого від куріння так званих «легких сигарет з низьким вмістом смол і нікотину.

Механізм негативного впливу пара електросигареты, за словами вчених, виглядає так: наночастинки металу, кварцу і вуглецю змішуються в ротовій порожнині і знижують обсяги антиоксиданту глутатіону. Як результат – загибель 85% клітин, що беруть участь в експерименті. Тим часом у США, Старій Європі і Україні все більшого поширення отримує субкультура вейперов – тих, хто традиційному куріння воліє електронні сигарети.

Можливо, під впливом оновлених даних заборону на куріння у громадських місцях доведеться доповнити новими обмеженнями – на цей раз для пари електронних сигарет, які, як виявляється, теж не можуть бути безпечною заміною звичайного тютюну. Єдиний спосіб мінімізувати шкоду лише один – негайно кинути палити, залишивши шкідливу звичку в минулому. Назавжди.

910
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...