Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Футбольні досягнення Городка

Футбольні досягнення Городка

Завершення зими знаменувало й завершення тринадцятого етапу зимової першості Рівненщини з футболу. Тепер 16 кращих команд Рівненської та Волинської областей будуть змагатися за вихід до фіналу, граючи, як у професійному спорті, «на виліт» – програв, отже далі не виступатимеш.

Які ж досягнення продемонстрував футбольний клуб «Городок» із нашого села на тринадцятому та дванадцятому етапах і чи готовий він продемонструвати запеклу боротьбу і волю до перемоги у наступних змаганнях? Шістнадцять команд були розділені на дві категорії по вісім команд. Одна з них під назвою «Парк» змагалася на стадіоні в рівненському парку імені Тараса Шевченка, інша під назвою «Авангард» грала на стадіоні «Авангард», на запасному полі. Футбольний клуб «Городок» потрапив до категорії «Авангард» і посів у ній останнє місце, набравши лише 18 очок. Це найнижчий результат з усіх можливих – навіть аутсайдер категорії «Парк», команда «Епіцентр», що посіла останнє місце в своїй категорії, набрала 19 очок. При цьому, якщо поглянути на загальну таблицю результатів, ФК «Городок» виглядає не так уже й безнадійно: у грі з оржівською командою «ОДЕК-юніори» вийшла нічия – 1:1, а змагаючись із футбольним клубом «Горинь», спортсмени з Городка навіть перемогли з результатом 3:1. У цю суботу найбільш затяті вболівальники та патріоти нашого села святкуватимуть Міжнародний жіночий день на стадіоні в парку імені Шевченка, адже там команда з Городка гратиме проти футбольного клубу з Омеляни. Сподіваємося, що жителі нашого села отримають перемогу і потраплять до чверть-фіналу, а там, може, й далі.

592
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...