Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Городку не щастить у футболі

Триває чемпіонат Рівненського району з футболу, який приковує до себе увагу багатьох любителів цього виду спорту. Це гарна нагода для спортсменів із села засвітитися, заявити про себе та й просто продемонструвати односельцям та родичам своє вміння грати у футбол. Однак футболістам із Городка у змаганнях поки що не дуже щастить – утім наші хлопці демонструють силу духу та борються до кінця, завойовуючи повагу суперників і глядачів.
5 липня у ході восьмого туру районного чемпіонату футбольна команда «Калина» з Городка зустрілася з клеванською «Коливанню». До цього футболісти з Городка уже встигли вибути зі змагань за Кубок Рівненського району, тож тепер були налаштовані дуже рішуче, що відразу ж відчули суперники, зрозумівши – легко їм не буде. Грали на полі у Клевані, тож підтримка, звісно, була сильнішою у «Коливані». Клеванський футбольний клуб відразу ж агресивно почав атакувати ворота суперника і в першому таймі «коливанцям» вдалося забити два голи. На додачу, ще й футболіст з Городка отримав червону картку від судді майже перед оголошенням перерви. Тож чимало глядачів, які зібралися в Клеванському парку, були переконані, що Городок програє всуху. Але спортсмени з «Калини» все ж таки довели, що здатні на більше, і змогли вразити прихильників футболу! Хоча ситуація була явно не на їхню користь, все ж таки вони зрівняли рахунок, забивши два голи підряд суперникам. Але, на жаль, вирвати перемогу так і не вдалося: ще дві успішні атаки гравців «Коливані» – і результат матчу 4:2 на користь клеванців. Таким чином команда з Городка опинилася на п'ятому місці у загальній турнірній таблиці, набравши 12 очок.