Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Городоцькі страсті, або кидання лайном

Городоцькі страсті, або кидання лайном

Відразу попереджаю читати гидко!!! Так, що якщо наперед себе налаштуйте.

Перший папірець який з'явився мені передали люди, які сказали, що їм його вручили в стінах Городоцької сільської ради така собі Бондарь Татьяна Іванівна ну і сам текст оригінал з усіма помилками, видно, що розумні люди текст складали:

Почитав я писання цих лже патріотів і в шоці ! Які білі, пушисті, які праведні і справедливі , як знають як треба !!! А що самі зробили, тільки брудом і вміють поливать ! А решта , що читають цей бруд-Валюша, Валічка ти майбутня Голова !!!! Да СРАКА вона !!!! Як вона стала депутатом, перемігши Андрія в Один голос ? Сплатила комунальні і занесла гречку, так це знають усі !!! Вона добра, борець за правду, то як маючи 15 років,це ж вік дитини, рідного тата в тюрму посадила? А який ритуал провела над своєю мамою, закопавши її речі і документи на кладовищі ? Ця добренька каже, що немала жодного участка, та звичайно немала, бо вони всі розподілені по зятям, їхнім братам, сватам та по інших родичах і не докопаєтесь ніколи!!! Ще й взялася допомогти продать бідним людям, які потребували допомоги та за продаж здерла по 1000 доларів і ось у Валюші появляється нова машинка, відпочинок у Єгипті, Турції, Чорногорії, вибачте за який х...., таке шикарне життя ??!!! Адже в кафе продаються тільки борщі і колети , ви ж, шановні,читали вона ж сама про це пише, алкоголем і тютюном не торгує !!!! А навіщо світиться, як можна зароблять більше ??? Самий прибутковий бізнес який, дорогі односельчани ? Ну звичайно : зброя, наркотики і проституція ! Чому кафе «Чайка» в м. Рівному називають притон? Та звісно, стоянка для далекобійників, 100 кг проститутка - сутенерка з Колоденки і обслуговування прямо на території горе -кафе!!! Хороший прибуток чи не так??? Як же ця «чесна » жінка оформила землю під кафе на трубі високого тиску?? Чи не без дачі хабаря??!!! Я думаю це теж має зацікавить відповідні органи, а тепер вона воює з корупцією !!!! Недарма один із читачів вашого сайту сказав, що не погано було б її перевірить: як одна із 30 депутатів така прозора як сльоза???? У 2007 році було класно, коли бабло з неба надало, а тепер борець із корупцією!!!! Так це вовчара у овечій шкурі !!!!! Вона ж на сесії депутатів сільської ради обізвала одного із депутатів «бандерівською шлюхою», а мама і тато цього депутата були заслані в Сибір , бо боролись за незалежність нашої країни, тато з заслання привіз жовто-блакитний прапор, який був зашитий в фуфайку, то за що бореться Чайка і маскується під волонтера,бо кажуть за час поїздок на Схід України ще і магазина в місті відкрила.

А цей горе - податківець !!!! Як же бігав по селі агітував за Януковнча, чуть, вибачте за нетактовність, не всрався ! Так хто він такий, де взявся в Городку, адже городчани, горді, освітчені і інтелігенті до того ж і працьовиті !!!! Це історично склалось і ви всі знаєте історію Городка і взагалі Західної України !!! А цей з тих регіонів де не хочеться робить, але хочеться добре жить , то ж де не Працював там і крав !!! Не дарма один із читачів назвав його податківець крадій !!! А знаєте хто поновив його на роботу, коли поперли з податкової за розкрадання майна колгоспів, не повірите??? Медведчук!!! Так,так саме той- кум Путіна !!! А недавно в приміщенні сільської ради вигукував, щоб йому погодили набережну полосу, то і нікого не чіпав би !! Тобто дядько бореться за свої меркантильні інтереси, потрібні ви йому! А не дозволили значить помста! То чи не є сепаратистом цей Чемєрик, посланий на Захід України з середини держави розхитувать стабільність ?!!! Тож подивіться як гасає, мабудь немалі гроші платять!!! Адже з жителів села ніхто не бігав, не агітував!!! То ж , шановні, дорогі односельчани, проаналізуйте інформації, що я Вам надав і задумайтесь. не рубайте з плеча і не опускайтесь на рівень двох ідіотів, бо на тому рівні вони додавлять Вас досвідом, а у Вас його не вистачить, тому що ви розумні, інтелігентні, а це ж два неадеквати , шизофреніки!!!! Задумайтесь, яка мета цієї біганини, що хочуть ? Ви ж не подумали , надіюсь, що дбають про ваше світле майбутнє??Після цієї бумажки з'являться інша, можете брати попкорн):

Односельчани!!! Прочитав я листівку,яка попалася мені в руки де написано за Валю і горе-податківця. ТО ВСЕ ХЄРНЯ. Я ВАМ РОЗКАЖУ ЦІКАВІШЕ. Ви всі пам'ятаєте,як Валюшка їздила і гуляла разом з нашими депутатами,як плясала у Леськи на іменинах,як бігала агітувати за Бориса Ковбасника, як спочатку запросила двох своїх сусідів-Андрія і Олю, щоб йшли на депутатів,а потім раптово побігла сама, ще на один срок. Ну це єрунда. Переживем. З Валюшкою нам не повезло-вона віроломно знов пройшла в депутати. Але не тільки нам не повезло-а ще й по інших округах прийшли знов до влади ті самі люди,які були депутатами і попередні скликання. Ось до прикладу візьмемо чарівного депутата Людмилу. Вас односельчани ніколи не цікавило запитання: як така симпатична і проста жінка стільки років без зміни є депутатом і секретарем в сільській раді. А це все тому,що ця миловидна жіночка навчилася справно „переходить'' з рук в руки в чоловічому корпусі, як переходяще КРАСНЕ ЗНАМЯ, і людину, яка компетентна у всіх махінаціях, які робляться у сільраді майже 25 років. А наші незамінні дівчатка НАДІЙКА і ТАМАРОЧКА !!! ТЕЖ ні в чому не відстають від своєї колеги !!! МАЮТЬ владу-мають владних коханців-покровителів. ТАМАРА вже пенсіонерка-той коханці повтікали, бо вже не працює в податковій, а НАДІЙКА— ООООООО - ДОВІЧНИЙ ДЕПУТАТ бо їй утворили персональний округ—МОНАСТИР !!! ВОНА цвіте і пахне,бо поки ще в кріслі,то крутить чоловіками,як циган кіньми.

Цікаво,що у НАДІЙКИ І ТАМАРИ у підтанцовці „ходять" дві депутатки-прошмандовки КАТЬКА і АНЬКА. Ці дівчата видать не до вподоби чоловікам-депутатам,от і бісяться обоє,що немають такої популярності серед чоловіків.як їхні колежанки. Бо Аня старша віком, і по фігурі і зросту не вийшла, а Катька, як ви писали у листівці "бандерівська шлюха", ось з нею і не дуже хочуть дружити депутати, щоб не підмочити собі репутацію. ОКРЕМОЇ УВАГИ ПОТРЕБУЄ ЛЬВИЦЯ-ТИГРИЦЯ, СУПЕР-БАБА НЕЗМІННА ДЕПУТАТОМ ОЛЬГА З КАРПИЛІВКИ !!! Ця жінка за історію свого депутатства пройшла шлях „боевої подруги" разом з вище вказаними депутатками у всіх владних структурах і підрозділах в якості секс-жінки-підстилки. Куди там братися Валюшці зі своїм секс-кафе до Ольки. ОЦЕ БАБА!!! Ще забув за Жанночку,яка живе біднесенька між людьми і владою-аж шкода її,бо ніби нормальна жінка,але боїться втратить своє робоче місце більше,ніж те, що люди можуть її більше не обрати депутатом. Ця жінка ходить в церкву, а висновки не робить нажаль.

Цікаво те, що всі ці жінки-депутатки були в постійному оточенні наших дорогих депутатів-чоловіків. ДРУЖНА КОМПАНІЯ. ВСІ разом гуляли, вирішували свої особисті питання. Бо про виборців ці горе-депутати згадують тоді,к оли наближаються чергові вибори. Всі разом розікрали земельку, і набралися набагато більше Валі. Свята АННА за допомогою сільради незаконно прихватизувала землю яка належала її виборцю МИШЕНКУ. ОЦЕ ПАНОВЕ ДЕПУТАТША-СУПЕР!!! ДБАЙЛИВА МАТУСЯ !!! А КАТРУСЯ як прийшла у депутати то скакала битися до голови сільради. Але пройшло трохи часу і наша головиха класний психолог -знайшла підхід і до КАТЕРИНИ КАТЬКА ЗАРАЗ ЩИТ І МЕЧ У ГОЛОВИХИ !!! По тому,як Катька виходить у своєму селі на вулицю,то люди втікають в свої будинки ,щоб з чортом не зустрічатися. Хочу зазначити, що серед всіх депутатів ВАЛЯ ще не до кінця втратила розум і совість, немало зробила, як і для своїх виборців, так і для села в цілому, бо всі решта гребуть тільки для себе. Брехня, що Валя наживається на ВОЛОНТЕРСТВІ-ось з цим не погоджуся. Це дійсно єдина жінка та її сімя з нашого села, яка дуже багато робить для фронту і для ПЕРЕМОГИ.

ОКРЕМО І КОРОТКО розкажу про наших чоловіків-депутатів. У листівці написано,що Валя тримає секс-кафе і заробляє на цьому не малі гроші.А у мене склалося враження після прочитаного, що з Валі взяли приклад ще деякі депутати нашої ради.

Петро,який був нормальний чоловік,займався ремонтом машин, а на що перейшов— зробив притон для дівчат легкої поведінки, під видом, що надає населенню банні послуги. Ось я зробив собі висновок, що Петро їздив до Валі на курси удосконалення.

Навіть недавно відкрив у себе на території без дозволів таке саме кафе, як у Валі. І так само як Валюшка Петро грубо порушує екологічні стандарти і норми: всі курганці знають, яка смачна фарба,к оли він фарбує машини, і всі чують як дяді і тьоті кричать у тих банях в день і вночі. Знайшов одну різницю між Валюшкою і Петриком: у Валі є офіційна юридична адреса, а Петро у Інтернеті дає об'яви про надання послуг і пише, що банний комплекс розташований в с.ГОРОДОК в районі ВИШНЕВОЇ ГОРИ. Втомився Петро тяжко працювати, подивився на Валю і вирішив,що такий бізнес приносить більші прибутки. Валя ж колесить по світу, а Петро подумав, чим я гірший!!! Два депутати -сутенери. МОЛОДЦІ !!! Куди дивиться санстанція??? Куди дивиться податкова??? Пора би і зайнятися обома цими горе-підприємцями!!! Далі розповім про самого цікавого депутата ВАСИЛЯ-секс символа ГОРОДКА!!! Працював на швидкій завгаром багато років з підробленим дипломом. ОТО БУЛО ЖИТТЯ У ВАСИЛЯ !!! На крутому джипі возив дівчаток, молодших своїх доньок, у 2007-2008 роках скупив і перепродав чи не найбільше землі цей депутат, куди там ВАЛЬЦІ БРАТИСЯ!!! Взятки брав з людей за те,щоб влаштуватися на роботу на швидку допомогу. ОЦЕ БУЛО ЖИТТЯ !!! Думав так буде завжди—не вийшло, і головиха не спасла. ВИГНАЛИ—але нехай подякує Борису, що не посадили. Виборці Василя—Вам є ким гордиться, ви вибрали в депутати найсексуальнішого депутата. МОЛОДЦІ!!! Наступні депутати ВАЛЄРА, ЛЕОНІД, Микола Іванович і Юрко — це хлопці козаки. Де і хто більше платить, там і вони. Валя платить і возить на Майдан—вони з нею, голова дає їм допомогу—лягають під голову. ОДНИМ СЛОВОМ: МАРІОНЕТКИ !!! Це так звані борці за УКРАЇНУ !!! Хоча мушу віддати належне Валі, Юрі, Льоні і Миколі — так вони дійсно були на Майдані !!! Але як бачите,що їхні добрі наміри теперішня влада не оцінила. ВИЙШЛО ЯК ВИЙШЛО !!! Хочу окремо розповісти про двох депутатів Анатоліїв і маленького, але спритного нишпорку Миколу. Два ТОЛІКИ є самими великими підлабузниками, сраколизами (пробачте за грубість) і розповсюджувачами брехні. Ці два Толіки отримали найбільше земельних ділянок у 2007 році, і відразу продали їх по рішеннях. Хто ще вірить, що Толік з Понебеля заробив на Ларочку продаючи тільки лівер??? Це я порівнюю із Валею, про яку в листівці написано, що вона продає одні котлети !!! Толік з Карпилівки та Сергій і Толік з Понебеля є найстрашніші депутати—вони доносять всю інформацію в раду голові. А ще ота нишпорка брехлива-Миколка з Караєвич .Цей чоловяга по брехні переплюнув всіх депутатів. Наймолодше і найбрехливіше. А ви люди надієтеся, що прийдуть до влади молоді, справедливі та чесні. Не дай БОЖЕ такого до влади брехуна, він би власну дитину за срібника продав би. У нього брехня, гроші та доноси на першому місці. Вислужується як може, чи вміє!!!

Окремо скажу вам за депутатів батька і сина —Петра і Олександра. Депутати сільради років зо два тому проголосували за те, щоб забрати землю в бідної жінки на прізвище Ткаченко Тетяна Миколаївна! по вуличному Волянська) кусок її землі в користь Олександра, бо ця жінка заборгувала у батьків магазин гроші за горілку,я ку Петро давав цій жінці в борг. А ще самий головний БАРОН ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ !!!

ШАНОВАНА ЛЮДИНА,БІЗНЕСМЕН,МЕЦЕНАТ і..............НАЙБІЛЬШИЙ БРЕХУН ТА ЗЛОДІЙ !!! Він за дарма лишнього кроку не зробить. А як живе, які має статки і машини, і бізнес крутий, не те, що у Валі, яка має забігайлівку і утримує проституток. І все це Петро нажив на земельках —землях, які належали нашим батькам і дідам. Ось так дорогі мої односельчани!!! ПРОДОВЖЕННЯ БУДЕ !!! НАДІЮСЯ, ЩО ЗА НАШУ БАБУСЮ-КОРУПЦІОНЕРКУ ВАМ РОЗПОВІДАТЬ НЕ ВАРТО, БО ВИ І БЕЗ МЕНЕ ВСЕ ЗНАЄТЕ!!!

СКОРО ВИБОРИ І МАЮ НАДІЮ, ЩО ВИ ПРОЧИТАВШИ 1/4 МОГО НАПИСАНОГО ЗРОБИТЕ ВИСНОВКИ І БІЛЬШЕ НЕ ПРОГОЛОСУЄТЕ ЗА ЦИХ горе-депутатів і горе-голову!!! Так може дійсно Олексіївна прийшла на цю посаду в боротьбі за УКРАЇНУ, але дуже швидко забула про своїх виборців. Нічого так і не зробивши для сіл ради, ні садочка, ні моста, ані лікарні, ні школи і т.д і т.п.Отака то Санта-Барбара, висновки робіть самі, де правда, де брехня. Наше завдання об'єктивно висвітлити події які відбуваються.

Від себе додам, чим ближче до осені, часу коли планують провести місцеві вибори тим більше буде такого бруду, але навіть в кожній брехні є доля правди.Фото до новини:
Городоцькі страсті, або кидання лайном 0Городоцькі страсті, або кидання лайном 1Городоцькі страсті, або кидання лайном 2
3027
RSS
15:56
не варто говорити що це все брехня, так сказати %50 якщо небільше то є правда!!!
В другій бумажці більше правди ніж в першій. Те що Чимерика хочуть зробити засланим сепаратистом в мене, а ж сміх викликало коли читав, і в загалі там по тексту «дуже багато обмовок по-Фрейду» та крилатих фраз)))
панас
18:53
Правда в першому чи в другому???
Анатолій Конопуд
21:36
оце то так, а я й не знав, що на нашій вулиці живе сепаратист, та ще й який награбував чимало!
панас
01:08
А як написано-працював в податковій, а в цей момент розкрадав колгоспне майно.Два в одному.Цікаво.
валя чайка
01:10
В якому написаному правда??? В першому чи другому???
валя чайка
01:39
Звертаюся до Самчука Петра.Петро я хочу, щоб всі наші односельчани знали про твій телефонний дзвінок, який ти мені зробив 14.02.2015 року о 11 годині 48 хвилин.Мені шкода, що твої наставники тебе не попередили, що мої телефонні розмови записуються.Хочу відразу тебе попередити-якщо зі мною, моїми рідними і моїм майном хоч щось станеться, ця розмова буде доказом і не в твою користь. Шановні односельчани!!! Всі погрози, які я отримала в свою адресу від пана Самчука я озвучу на сході села. 26.01.2015 року я зверталася до голови і всіх присутніх, щоб зробили схід села-на якому мали б прозвітуватися про свою зроблену роботу всі депутати, голова та депутати районної ради, яких ми обирали.Але до цього часу віз і нині там.Всім Вам ось вже восьмий рік розповідають байки, як я набралася земель-це брехня.Не роблять схід села, бо мені є що Вам розказати.Ці плітки Вам розповідають для того, щоб відволікти вашу увагу від того, що вони накрали у людей. ПАНЕ ПЕТРЕ.БОГ ПРОЩАВ І Я ТЕБЕ ПРОЩАЮ!!! Всю розмову я опублікую в інтернеті, або роздрукую і роздам людям-нехай почитають.
123
09:59
+2
Самое обидное, что в информационной войне проигрывает тот, кто говорит правду. Говорящий правду ограничен только ей. Лжец может говорить что угодно.
Роберт Шекле (писатель)
валя чайка
23:12
Якщо людина вивчила мистецтво брехні-іншого вчити не потрібно.Це стосується наших найманих менеджерів.
Анатолій Конопуд
15:18
нажаль це так(бо народ ще той...).Головне добре плюнути, щоб добре прилипло, а там… Але з другого боку, хто вміє жувати і випльовувати лушпиння, то… А ті, що носять це лайно по людях, то є інф, що отримують матеріальну допомогу у ..., ходять до церкви і Бога не бояться розносити таке, ДОБРЕ знаючи, який Чемерик«сепаратист, бо живуть на одній вулиці, Мережа таких „6“ уже давно діє на території с/р.Ну як говориться Бог усім нам суддя буде.По ділам воздасться кожному.
Загрузка...