Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Городоцька сільська рада дозволила приватизувати ліс

Городоцька сільська рада дозволила приватизувати ліс

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу лісогосподарського призначення, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, за погодженням з постійною комісією сільської з питань земельних відносин та соціально-економічного розвитку села, сільська рада

Вирішила:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу лісогосподарського призначення в селі Городок Рівненського району гр.Самчуку Сергію Петровичу.

2. Гр. Самчуку Сергію Петровичу оформити право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

ЩО КАЖЕ ЗАКОН

Сьогоднішнє українське законодавство приватизувати лісові угіддя... дозволяє. Але не всі. Згідно зі ст. 56 Земельного кодексу України, громадянам та юридичним особам за рішенням органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади можуть безплатно або за плату передаватись у власність замкнені земельні ділянки лісогосподарського призначення загальною площею до п'яти гектарів.

Що таке «замкнені»? Це значить, що отримав селянин свій земельний пай, а там посеред поля — маленький лісочок. Лісовий острівець. От він, разом з усім земельним масивом, і може бути приватизований. Просто ж «відрізати» для передачі в приватні руки ділянки від великих лісів в Україні не дозволяє жоден закон.

1564
RSS
Патріот
19:21
Щось я не зрозумів, це що пан Самчук побудував бані в лісі не маючи ніяких прав і користується ціми благами, роками отримуючи надприбутки дурячи державу, а тільки заре коли зрозумів що влата втрачає контроль вирішив усе документально — кримінально оформити? Поясніть будьласка.
21:02
Смітник на місці побудованих бань нікому не заважав, а коли Самчук навів порядок і дав можливість людям відпочивати, а також людям надано робочі місця, то тепер усіх «чавить жаба».
Роман
14:36
Ну, как человек он хороший и как хозяин. Посмотрим каким он будет как депутат. А если есть нарушения, просьба их указать.
Загрузка...