Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Городоцька сільська рада воює з ПАТ "Рівнеазот" через дорогу.

Городоцька сільська рада воює з ПАТ "Рівнеазот" через дорогу.

Надійшло повідомлення, що голова Городоцької сільської ради заборонила перевозити мешканців с. Городок, працівників ПАТ "РівнеАзот" на роботу через горб біля сміттєзвалища, цим вона забирає біля години часу на проїзд через с. Карпилівку.

А все тому, що пані голова хоче щоб ПАТ "РІВНЕАЗОТ" відкрили дорогу біля відстійників для проїзду в село Рубче, бо там дорога в чудовому стані.

Слід повідомити, що дорога будувалася коштами ПАТ "РІВНЕАЗОТ" для перевезення фосфогіпсу, тим більше що це є територія заводу, (на відстійниках стоять компресори, насоси працюють люди під охороною, РівнеАзот -стратегічний об'єкт).

Місцева влада, не ремонтує дорогу яка проходить в село Метків аж до села Рубче, а хоче готову. Потрібно подякувати місцеві владі за створення нових проблем мешканцям села.

1529
RSS
валя чайка
22:57
Вже не одну сесію депутати піднімали питання про те, щоб «АЗОТ»відкрив дорогу для проїзду всіх автомобілів від повороту на с.Хотинь до сіл Рубче та Метків.Я особисто була на остатній сесії і знову депутати піднімали це питання.Надходили різні пропозиції, але всі депутати зійшлися на такій думці, що ми маємо звернутися з депутатським запитом до директора «АЗОТУ» пана Заблуди і дочекатися відповіді.Років 2 тому коли піднімалося це питання на сесіях-нам депутатам озвучували чітку відповідь: проти кого хочете воювати-проти Фірташа??? А ще «АЗОТ»виділяє автобуси перевозити наших дітей до школи, то можуть не дати нам автобусів. Я вважаю, що ми вже давно мали б мати свій «Шкільний автобус», як це було зроблено у багатьох населенних пунктах України, тоді коли ще працювала державана програма по даному питанню.
Загрузка...