Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Городоцьку сільську раду об'єднають з Обарівською, Шпанівською та Бронниківськими радами

Городоцьку сільську раду об'єднають з Обарівською, Шпанівською та Бронниківськими радами

На Рівненщині підготували проект перспективного плану формування територій громад. Розробили його на підставі пропозицій із районів. Підготовлено також графічну частину плану.

Так, пропонується, що Володимирецький та Дубенський райони включатимуть по 9 спроможних територіальних громад, Дубровицький та Здолбунівський – по 6.

По п'ять громад запропонували сформувати Костопільський, Млинівський, Рівненський, Сарненський та Радивилівський райони. Березнівський, Зарічненський та Острозький хочуть створити чотири об'єднання, Гощанський – три, а Демидівський, Рокитнівський та Корецький – по два.

В цілому ж із 361 сільських, селищних та міських рад попередньо планують створити 76 громад.


Стосовно нашої сільської ради:

Городоцька

с. Городок

Бронниківська сільська рада

Городоцька сільська рада

Обарівська сільська рада

Шпанівська сільська рада

Отаке укрупнення громад, чи буде з цього користь жителям громад, як кажуть поживем побачим, але вже зараз багато хто критикує таке укрупнення, і те що воно відбувається поспіхом.

Як з'ясувало мотивацією керівництва області зокрема, заступника голови Рівненської облради Степана Павлюка та заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського до такого швидкого складання планів, було те, що облрада має проголосувати за перспективні плани до 1 червня, щоб Рівненська область не втратила можливість отримати субвенцію у розмірі 110 мільйонів гривень з бюджету розвитку.

4149
RSS
N
12:36
Шпанівська сільська рада: Площа — 47,676 км²
Населення — 7 331 (на 2001 рік) осіб
Густота населення — 153,77 осіб/км²
Населені пункти – 6 сіл ( с Шпанів, с Великий Олексин, с Зозів, с Малий Олексин, с Ходоси, с Хотин)
Бронниківська сільська рада: Площа — 32,234 км²
Населення — 1 347 (на 2001 рік) осіб
Густота населення — 41,79 осіб/км²
Населені пункти – 3 села(c.Бронники, с Білівські Хутори, с Рогачів)
Городоцька сільська рада: Площа — 68,828 км²
Населення — 4 848 (на 2001 рік) осіб
Густота населення — 70,44 осіб/км²
Населені пункти — 7 сіл (c. Городок, с Караєвичі, с Карпилівка, с Метків, с Михайлівка, с Понебель, с Рубче)
Обарівська сільська рада — Площа — 30,445 км²
Населення — 3 427 (на 2001 рік) осіб
Густота населення — 112,56 осіб/км²
Населені пункти — 2 села ( с Обарів, с Ставки)
Ще б мати доходи кожної с.ради і можна порівнювати… якщо проаналізувати, то Городоцька рада думаю має найбільшу дохідну частину з усіх перерахованих… то ж питання лишається відкритим…
Патріот
15:44
Взагаліто це питання вирішує тільки ГРОМАДА сіл!
N
12:32
gorodok.rv.ua/news/gorodocku-s-lsku-radu-ob-dnayut-z-obar-vskoyu-shpan-vskoyu-ta-bronnik-vskimi-radami.html#comment_1249.....«Иными словами, селам, поселкам и городам районного подчинения не то что забросили крючок с приманкой — их приставили к стенке. Жесткий шаг со своей циничной логикой. Потому что «добровольное объединение общин», на котором настаивает новопринятый закон, — фикция, говорят эксперты. Ни в одной стране мира, где проходили подобные процессы, не было добровольного объединения общин.»
N
21:39
Вибачаюсь за ссилку не вірну… все робилось поспіхом… а стаття «Объединиться, чтобы выжить. Как проходит децентрализация в Украине» www.ostro.org/general/politics/articles/471230/ саме з даної сттатті Ю.Абібок
N
09:51
17:37
от би ще між селами автобуси (тролейбуси, електрички чи метро зробили б) як велике місто станем і ми браття на своїї сторонці…
Насправді від об'єднання нам гірше стане, але мене одне дивує, людей простих хтось запитав???
Ось в селі на Київщині референдум провели, а в нас ніхто про це ні слухом ні духом все тишком-нишком зроблять та поставлять перед фактом.
N
08:58
В цьому можна не сумніватися… все буде зроблено без думки громади… децинтралізація…
!!!
09:08
Розвели в країні одних царьків, які по багато років царюють в сільських радах.Що ці вожді зробили за роки незалежності??? Тільки самі нажилися,«заробили» пенсії державних службовців!!! Я за те, щоб пройшла децинтралізація, бо цю велику кількість держслужбовців ми утримуємо на свої сплачені податки.
111
09:15
N пише сам чи сама наперед неправдиву інформацію, бо напевно відноситься до держслужбовців. І цій персоні, як і решта держслужбовцям не вигідна децентралізація, бо скоротяться їхні посади, а щось інше робити в житті, крім дерибанити державні гроші вони не вміють.
N
13:13
Що в моїх словах є неправдивим?.. працюю ІТ-ішніком…
https://www.facebook.com/maksym.latsyba?fref=nf
09:20
Децентралізація — це передача влади від олігархів до місцевих бандитів.
Передача влади від уряду органам місцевого самоврядування означає передача влади від олігархів до місцевих бандитів. Значну владу над урядом і парламентом мають олігархи Ахметов, Коломойський, Фірташ та інші. А місцевий криміналітет активно готується отримати шматок цієї влади, коли обереться в жовтні в місцеві ради. Був в Миколаєві, Одесі і Черкасах. Скрізь говорять що місцевий кримінал вже купив не лише мажоритарні округи, а також місцеві партійні організації відомих парламентських партій.
Це означає щоб без дієвого громадського контролю ми не отримаємо жодної користі від децентралізації. Просто з міського бюджету будуть красти ще більше грошей. Урядові експерти по децентралізації взагалі не думають давати територіальним громадам механізми контролю за місцевою владою. Люди вже сьогодні самі мають вимагати ухвалення нових статутів міст, процедур громадських слухань, петицій, загальних зборів, бюджетних консультацій, обговорення забудови. Тиждень тому громада Івано-Франківська домоглася нового статуту міста. НЕ ГАЛЬМУЙТЕ!
валя чайка
18:17
Я згідна з Вами повністю.
Анатолій Конопуд
20:35
так воно і буде, якщо народ буде «спать».
N
08:59
45 потужних об’єднань замість 365 сільських, селищних та міських громад планують створити на Рівненщині в рамках реформи місцевого самоуправління.
«Попередньо планувалося створити 76 громад. Цей варіант доопрацювали і на основі консультацій з громадами пропонуємо 45. Так, надійшли пропозиції щодо додаткового укрупнення територій у десяти районах», — зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.
Тим часом остаточно не зафіксоване питання щодо обласного центру. На думку Руслана Сивого, Рівне треба розширяти. Тож, аби послухати думку людей, він ініціюватиме громадське опитування серед мешканців ближніх сільрад.
erve.ua/news/politics/rivnenshchyna_skladatymetsya_lyshe_z_45_ob_ednanykh_gromad_2905/
Анатолій Конопуд
13:43
в четвер ,11.06.15, в парку біля ставка що на Морозівці буде зустріч з представником від партії «Воля», який буде давати розяснення по адм-тер-реформі.Приходьте всі, цікавтесь, отримуйте інформацію.
Анатолій Конопуд
19:29
зустріч буде в 19-00
17:34
от халепа, чому саме в там і в парку!!!
Бо там гарне місце для зборів)
Анатолій Конопуд
23:13
спить Городок і проспить… Прийшло десяток людей з Морозівки і декілька з іших районів Городка-СОРОМНО, КОМУ ЦЕ ПОТРІБНО?
АТР я думаю повинна бути, бо це будуть зміни на краще, якщо громада проснеться і візьме це під свій контроль.
АТР проведеться «полюбе», бо це потрібно Україні і це вимагає Европа і готова дати кошти на це, я так думаю.Питання в тому хто їх буде дерибанити- ті, що професійно цим займаються роками, чи громада візьме це під СВІЙ КОНТРОЛЬ.За основу взята реформа в Швейцарії і Польщі .Євросоюз виділив для проведення реформ в Польщі 100 млд євро- з них 40 пішло тер громадам(обєднанням)
Тому влада (середня ділянка-область, район) незацікавлена в реформах, бо дуже скоротяться посади і повноваження(тому про неї неохоче розповідає людям, не проводить зустрічі, розясненя..., а от приїхав представник партії «Воля» і по- простому нам розповів, що це і з чим його їдять, які права, повноваження, можливості можемо отримати громада, якщо «проснеться» і почне реально впливати на житя на своїй території).Здругого боку влада зацікавлена в проведенні реформ так, щоб далі залишитись...і… Так воно і буде, якщо не утвориться справжній єден поляк, який буде керувати і дбати про своє село(села), а як говориться всі карти в руки будуть дані(питання тільки кому).Повноваження тер громади суттєво збільшаться, збільшиться фінансування(більше коштів має залишатись на місцях).Громада сама має приймати рішення як і куди їх тратити.Прямі звязки з Києвом.Має провестись ПОВНА ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ РЕСУРСІВ(лєсов, полей і рєк), а ще питання ХТО її буде проводити(хто зараз може сказати які природні ресурси і тп є в с/р!!!?).НІЩО позамежами населених пунктів уже не буде, все має комусь належати, а значить розпоряджатись цим.
АТР починається із зборів(хто буде на цих зборах і за що проголосують) і написання статуту громади(хто буде писати і що буде там записано)і подальша реєстрація в Мінюсті.Оте що напишемо -то так і по ньому будем жити(карти даються нам в руки, для кожної громади є шанс, тільки потрібно проснутись і рухатись, спілкуватись, думати ...).Як говориться -як запряжемо так і поїдемо.
Здругої сторони влада незацікавлена, щоб народ брав керування життям на території сіл в свої руки, тому і немає належного висвітлення цього питання(ті оголошення, що були повішані Чемериком, то «6», за якийсь інтерес, частково позривали).
На руки даний примірник статуту територіальної громади.Потрібно вивчати і працювати над створенням Статуту нашої територіальної громади, реєструвати і жити по ньому.З Божою поміччю з часом налагодимо життя в наших селах.
Загрузка...