Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Громада села Городок домогла бійця АТО

Громада села Городок домогла бійця АТО

Допомога Армії Рівне:

Це магія! Це фантастика! Це щось неймовірне! Варто було лише сказати, що потребуємо кошти на форму і практично за один день зібрано 18000 грн!

Громада села Городок, не дивлячись на супротив з боку місцевого керівництва, самоорганізувались і зібрали продукти, теплі речі і трохи більше трьох тисяч гривень. Може варто щодня губити ноші у новому селищі?!))) То жарт)
А наші супермаркети? Волонтери, Ви- герої, кіборги тилу! Ні мороз, ні дощ вас не зупинить!) Зібрали більше п'яти тисяч.
Колоденка! Коли в мене буде будинок, то це буде будинок у Колоденці! Ви постійно допомагаєте нам. І сьогодні наші волонтери Nadya Grushetska і Валерій Грушецький, жителі цього славного містечка, передали від громади 2700 гривень.
Люди, Ви - неймовірні! Ви - справжні!
ЦЯ КРАЇНА - НЕПЕРЕМОЖНА! Люблю вас! Низький уклін! ДЯКУЄМО!

Ірена Нагорна

Фото до новини:
Громада села Городок домогла бійця АТО 0Громада села Городок домогла бійця АТО 1Громада села Городок домогла бійця АТО 2Громада села Городок домогла бійця АТО 3Громада села Городок домогла бійця АТО 4
1028
RSS
Патріот
13:44
+1
Як завжди люди самі все зробили без голови сільради та депутатів. Получили по морді від Чимерика знову. ТАК ТРИМАТИ ЛЮДИ З ВАМИ.
Загрузка...